• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הפרוייקט החדש שלי-ההרחבה הוירטואלית!

המטרה של הפרוייקט היא בעצם לעשות מאיין הרחבה חינמית שמתעדכנת ע"י גולשי האתר, לכן כן, הירשמו, והוסיפו דברים שיצרתם. גם אני אוסיף דברים שאני יצרתי, בנתיים אין שם אף יצירה, בהמשך, אם יהיה שיתוף פעולה, יהיו מלא דברים חדשים בפרוייקט וכל אחד יוכל לחפש בכל פורום דברים חדשים הנחוצים לו כגון מקצועות בסיס חדשים וכו'...

מעבר לזה, מי יהיה אחראי שנקבל חומרים טובים ולא חומר חובבני, לא קריא ולא נכון מכאנית?
כי אם זו אסופה של שטויות אקראיות שאנשים מוסיפים, אני באמת לא רואה למה זה יצליח.

יצליח, עם יכנסו אנשים לאתר, אצתרך עוד אנשים מנהלים אשר יפקחו על החומר. סביר להניח שאקח אנשים אשר מבינים בתחום מהפונדק, ואם אתם רוצים כבר לנהל, פנו אלי בפרטי.

לא משנה לי חדש או קיים, העיקר שלא מופיע באף בספר D20. ובכל אופן, דרושים מספר אחראים. מי שרוצה לעזור בתפקיד שיפנה אלי בפרטי. ואגב, שוב, שלחתי לאתר טופס הצתרפות לרשת הפונדק, כך, שיכול להיות שאתר זה יהיה חלק מרשת הפונדק, בעזרת האיש הזקן.

למה נועלים נושאים? אם בא לי להגיב משהו על אחד המקצועות שהאסטור עשה ולתת לו ביקורת, אסור לי?
מילא בסיום העבודה עליהם למחוק הכל ונעול, אבל ישר בהתחלה?

ספר הפורום? :rolleyes: :confused:: :confused:: :confused::
בכל אופן, המטרה היא שוב, ליצור הרחבה המתעדכנת באופן דינמי על ידי הגולשים, ומסוננת מעט בידי האחראים על הפורום, ואם הזמן אולי יווצר ארכיון מיוחד להרחבה, ואלי, עם האיש הזקן יסכים, תתצתרף ההרחבה לרשת הפונדק.

פלאפי אמר/ה:
למה לא פשוט לכתוב את כל מה שאתה רוצה לכתוב כאן בפורום מבוכים ודרקונים? יש כאן יותר אנשים, וזה פורום יותר מסודר.
ואם החומרים יהיו טובים מספיק, הם בסוף ייכנסו לספר הפורום :)
המטרה של זה לרכז את כל החומר של הפונדק ולהביא אותו לשם לאחסון שם יהיה דיונים קצרים כאשר שהמשתמש חושב שהדבר שיצר מספיק טוב ננעל העץ כל ההודעות נמחקות וזה לא פתוח לתגובות אלא רק לקריאה של החומר המוצג.

blue arrow אמר/ה:
פלאפי אמר/ה:
למה לא פשוט לכתוב את כל מה שאתה רוצה לכתוב כאן בפורום מבוכים ודרקונים? יש כאן יותר אנשים, וזה פורום יותר מסודר.
ואם החומרים יהיו טובים מספיק, הם בסוף ייכנסו לספר הפורום :)
המטרה של זה לרכז את כל החומר של הפונדק ולהביא אותו לשם לאחסון שם יהיה דיונים קצרים כאשר שהמשתמש חושב שהדבר שיצר מספיק טוב ננעל העץ כל ההודעות נמחקות וזה לא פתוח לתגובות אלא רק לקריאה של החומר המוצג.
תיקון קל-לא רק של הפונדק, אלה חומר D20 בכלל שלא מופיע באף ספר\חוברת רשמיים במטרה ליצור הרחבה חדשה...ושוב שאלה, מהו הספר פורום המדובר???

חזרה