• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עזרה- מחפש ספר הרחבה

הספר עם הכי הרבה מקצועות יוקרה (נורמליים) להכי פחות כסף שאני מכיר הוא
Librum Equitis,
הוא מכיל 50 מקצועות יוקרה ועולה איזה 8 - 9 דולר ל PDF. תחפש אותו ב http://www.rpgnow.com. אומנם לא השתמשתי בו, אבל ריפרפתי בו והוא סבבה.

אם כי, לא ברור לי שאמרת יסודות - התכוונת למקצועות יוקרה אש/אוויר/מים/אדמה?

The oldman אמר/ה:
הספר עם הכי הרבה מקצועות יוקרה (נורמליים) להכי פחות כסף שאני מכיר הוא
Librum Equitis,
הוא מכיל 50 מקצועות יוקרה ועולה איזה 8 - 9 דולר ל PDF. תחפש אותו ב http://www.rpgnow.com. אומנם לא השתמשתי בו, אבל ריפרפתי בו והוא סבבה.

אם כי, לא ברור לי שאמרת יסודות - התכוונת למקצועות יוקרה אש/אוויר/מים/אדמה?
מה התמה של הספר הזה?

אמ, אז הספר הזה לא הכי יתאים לך. בכל מקרה, הייתי ממליץ שתחפש ב RPGNOW די בטוח שיש שם ספרים שקשורים ליסודות.
או לחילופין, אתה יכול לתאר פלאפית את המקצוע יוקרה כאן ואולי מישהו ירים את הכפפה ויבנה אותו :)

פלאפי, בתמה היא פשוטה - טונות של מקצועות יוקרה :) אין חוט מקשר.

אני מחפש ספר, שלא יהיה PDF אני מחשפ ספר בכריכה קשה שיהיו בו כמה מקצועות יוקרה (עדיף יסודניים), וחשוב לי שיהיה באיכות הדפסה ברמה גבוהה.
אגב- הוא לא לשימושי אישי שלי

מההיכרות שלי עם המשחק אני לא יכול להעלות בדעתי ספר שכזה שיצא לאור.
אם היית מגדיר יותר טוב מה אתה מחפש אפשר היה לנסות יותר לעזור, כלומר האם זה לסוג דמות או גזע מסויים? האם זה קשור יותר ליסוד מסויים?

הספר כריכה קשה היחיד שאני מכיר שבאמת מלא מקצועות יוקרה נקרא
Ultimate Prestige Classes Vol. 1

הוא מכיל מספר רב של מקצועות יוקרה ממגוון ספרים של חברות שאינן וויזרדס.
(דרך אגב בספר הזה יש מקצוע יוקרה שאני יצרתי ופורסם ברשת, אבל אני לא מקבל כלום על מכירות של הספר)

יש בו 256 עמודים.

קיבלתי עותק חינם, בל לא מנדיבות ליבם, אלא כי אני ועוד כמה אנשים שדברים שלהם פורסמו בספר לא קיבלנו את הקרדיט המגיע לנו ואיימנו להגיש נגדם תביעה בנושא, מה שגם היה מונע מהם להמשיך ולהוציא ספרים ל d20

לא רצינו להגיש תביעה, אבל הודענו להם שאם הם לא מוסיפים לכל הספרים את הקרדיט המגיע לנו, ושלוחים לכל אחד מאיתנו עותק חינם אנחנו אכן נגיש נגדם תביעה בנושא.
העניין לא היה רק הקרדיט שהיה חסר, לפחות באותם ימים היה מין הסכם בשתיקה שאם אתה רוצה להשתמש בחומר שפירסם מישהו אחר אתה צריך לפחות להודיע לו על כך, למרות שלא ידוע לי על מקרה שמישהו שכזה סירב שישתמשו בחומר שלו. לא הייתה אלינו אף פנייה לפני הפרסום, ורק במקרה אחד מהחברה ראה את הספר בחנות.

אחרי האיום הם הוסיפו לכל הספרים את הקרדיט.
חוץ מזה אתה מודע כמה קשה לקבוצה של אנשים ממקומות שונים בעולם להגיש תביעה? זה לא פשוט כמו שזה נראה.

חזרה