• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

ספרו לי על הדמויות שלכם

-ELF-

פונדקאי ותיק
הייתי שמח אם הייתם מספרים על הדמויות שאתם משחקים, התכונות שלהם, המקצועות, הגזע הרקע של הדמות וכיוצא בזה. אם מישהו משחק כמה דמויות שיספר על הדמות שהוא הכי אוהב. אני לדוגמה משחק נכון לעכשיו 3 דמויות, ואני אספר לכם על הדמות האהובה עליי שאני משחק- ג'ק ריסטון.
ריבוי המקצועות שלו קצת משונה:
ג'ק הוא אלף ואלפים הם אוטומטית גם לוחמים וגם קוסמים אבל בגלל שהם כל כך חזקים, הם עולים דרגות לאט יותר, למשל החבורה שאני משחק איתה עלתה לדרגה שניה תוך 2000-2500נק"ן ואני עליתי תוך 4000. זה קצת ביאס אותי אבל אני עדיין הייתי הכי חזק בגלל הלחימה הטובה שלי וגם בגלל יכולת הטלת הלחשים שלי. ככה כל פעם שאני עולה דרגה אני עולה תוך 3000 4000 נק"ן ואני עולה בשתי המקצועות, גם בלוחם וגם בקוסם אני לא צריך לבחור במה אני עולה.
ועכשיו קצת על הדמות עצמה:
תכונות:
כח 15
זריזות 18
חוסן 10
תבונה 15
חכמה 10
כריזמה 11
נק"פ 25
דרג"ש 19
דרגה 3 כמעט 4.
רקע:
ג'ק גדל ביער למשפחה די עשירה והיה לו כל מה שהוא רצה בילדותו. הוא היה די מוכשר והצליח ללמוד גם את אומנות הלחימה וגם את אומנות הטלת הלחשים. ג'ק התבגר ועזב את היער ועבר לעיר שם הוא לא ממש מצא עבודה אבל הוא המשיך ללמד את עצמו את שתי המקצועות, עד שהוא הפך ל"קוסם-לוחם מוסמך". הוא מצא את חבורת ההרפתקנים שאיתה הוא משוטט בימים אלו (לוחם אנוש, קוסם אנוש, קוסמת אנושית, כוהן אנוש, גנב אנוש, לוחם גמד, עוד אלפית לוחמת- קוסמת כמוהו) והתחיל לעסוק בהרפתקנות.

ספרו גם אתם על הדמויות שלכם.

דמות נחמדה, אבל חסרה לה סיבה לצאת מהיער ולהתחיל לעסוק בהרפתקנות. היה לה בילדותה כל מה שהיא רצתה, אז למה לסכן את חייה במקצוע מסוכן כמו הרפתקנות?

תחשוב סול ריבר, אם הוא לא היה עוזב את היער, מה הוא היה עושה אם כל הידע שהוא רחש?
אבל אבקש שאתם תספרו על הדמויות שלכם, ולא תגיבו על הדמות שלי.

ואלפים הם אוטומטית גם לוחמים וגם קוסמים
מה? אלפים הם אוטומטית גם קוסמים וגם לוחמים איפה בדיוק? כל דמות יכולה להיות מה שהיא רוצה ובטח דמות לא מחוייבת לבחור ריבוי מקצועות!!!

בנוסף כפי שנאמר לפני מה משך אותו להרפתקנות?
הרקע לא מפורט מדי...

כבר פתחו ת'רד כזה פעם אבל אני אשתתף

שם:ריו
גזע:בן-אדם (נורדי)
מקצוע:ברברי עם אומנות לחימה של נזירים
תכונות:
(השה"ם שלי עשה שבכל רמה אתה מקבל שני נקדות לתכונות וגם נשקים קסומים עוזרים)
כוח:69
זריזות:63
תבונה:59
כריזמה:50
נק"פ:974
דרג"ש:95
דרגה:68

רקע:
ריו נולד למשפחה נורדית ממוצעת בגיל 9 אורקים פשטו על הכפר והפכו אותו לעבד בגיל 16 הוא היה יכול לחסל 3 אורקים ביחד האורקים ראו כמה הוא חזק והחליטו להעביר אותו לשליטם והוא שלח אותו לארץ האש(שם המים הם לבה) ושדים העבידו אותו שם והיו משפריצים עליו לבה
בגיל 20 מכרו אותו לגובלינים בשביל שהוא ישרת אותם באחד מהימים פרצה אש גדולה בארמון בו הוא שירת ואיך שהוא הוא הצליח לברוח מכיוון שהוא עבד בשביל אורקים בגיל כל כך צעיר הוא לא היה מתורבת ולא ידע לתרבת לאחר שברח הוא הסתובב ביער בשביל למצוא אוכל ונפל בטעות על לוחם אלפי ונזיר אנושי במשך שנתיים הם לימדו אותו להילחם לדבר לכתוב לאחר מכן אורקים פשטו על הבית של מוריו והרגו אותם ריו אז נשבע שכל אורק או גובלין שיראה הוא ישחט אותם בלי רחמים( :eek:rccry: ) באחד מטיויליו הוא עבר ביער בתוך חשכה מוחלטת ולפתע הרגיש משב רוח חזק וראה לפניו 7 זאבים עצומים שהתקיפו אותו הוא הצליח לחסל 3 וה4 שנותרו פצעו אותו אנושות באיזהשהו שלב קוסם אלפי ראה אותו וריפא אותו בזמן שריו שהה בביתו נהיה ירח מלא וריו הפך לאיש זאב וכמעט חיסל את המכשף ונתן לריו את היכולת להפוך לאיש זאב רק כשהוא גוסס או כועס מאוד ועכשיו הוא בן 34 הוא נחשב כאגדה בעולמו אך אפ אחד לא יודע היכן הוא נמצא

תיאור
גובה:1.97
משקל:132 ק"ג
עיינים:שחורות
שיער:חום מגיע עד לעורף
פנים:זיפים באיזור הפה והלחיים

ביגוד:
גופיית מית'ירל מתחת לבגדים
חולצה פשוטה של בני אנוש
כפפות גמדים
מכנסיים שחורות
ברדס ירוק
שריון טבעות אלפי (Elven Chain)
מגפיים אלפיות

נשק:
גרזן כפול שנוצר בידי חרשים אלפים וגמדים שמתקפל בעל סגנון פתיחה מיוחד שאם אתה טועה משוחרר גז רעיל עם תוסף נזק אש

סליחה?... האם הוא לא יכל לעזור לאחיו מאותו גזע? הרי חייבות להיות סכנות כלשהן ביער בו הוא גדל, או שהוא כנראה שלא היה מקדיש כל כך הרבה זמן ללמידת לחימה ושימוש נכון בכלי נשק(שהרי, דרוש זמן רב מאוד ללמוד מספיק כדי לקבל דרגה אחת בכל דבר, ורוב האנשים לא מוכנים להקריב מספיק או להשקיע מספיק כדי לעשות זאת). יותר מכך, בעולם של ימינו, אם אתה זמן רב עוסק בתחום מסויים ואתה משקיע הרבה בו, הרי אתה לא הולך לעבור איתו מרמת עיסוק לרמת אקסטרים(לפחות רוב האנשים לא יעשו כך). אנשים לא סתם מחליטים "אז מה נעשה היום?...הממ... המבוך הזה עם הבוהה הענקי והאיום והדרקון הזה שצלה את קבוצת ההרפתקנים האחרונה נשמע מעניין... אז, רוצה לבוא איתי למבוך?"
דרך אגב, העניין עם המקצוע הוא מהמהדורות הקודמות של D&D.

אני לא ממש זוכר, אבל, במו"ד של קופסאות, האלף היה לוחם קוסם תמיד , דבר שעורר תמיהה רבה על מבנה החברה שלהם, אבל באותם זמנים אפלים אלף היה קוסם לוחם תמיד רק במוד"מ זה שונה.

paladin אמר/ה:
ולאלף, אין דבר כזה שאלפים הם אוטומטית גם קוסמים וגם לוחמים, אומנם השה"מ יכול לקבוע גבולות מסויימים, אבל יש גבול לכל תעלול.
אני מסביר לכם שאני לא זה שקבעתי את השיטה המוזרה הזאת, השה"ם שלי הקריץ אותה מאיזשזהו מקום, אין לי שום קשר לזה, אני חף מפשע!

Doruid אמר/ה:
ואלפים הם אוטומטית גם לוחמים וגם קוסמים
מה? אלפים הם אוטומטית גם קוסמים וגם לוחמים איפה בדיוק? כל דמות יכולה להיות מה שהיא רוצה ובטח דמות לא מחוייבת לבחור ריבוי מקצועות!!!

בנוסף כפי שנאמר לפני מה משך אותו להרפתקנות?
הרקע לא מפורט מדי...

במהדורה הראשונה, לא היו גזעים. היו רק מקצועות: לוחם, כוהן, קוסם, גנב.... אלף זוטון וגמד. האלף היה שילוב של קוסם ולוחם, מטענה שכל האלפים הם לוחמים טובים ובעלי יכולות כישוף סבירות. כמובן שלקח להם לעלות רמות הרבה יותר לאט...

דימון: זו הדמות הכי חזקה ולא כיפית שראית אי פעם. לא חשבתי שמישהו יכול לנצח את רייקוס הדרקון האדום שלי (נוצר לפי ההרחבה למוד"מ "מועצת הלטאים"), אבל בזאת הצלחת...

ובקשר לדמות שלי:
לו וואנג, אחת מהדמויות הראשונות שלי, נזיר אדם רמה 8 למהדורה שנייה... מצוייד בכפפות כוח ענק אבן ובפתיל קצר, אנשים שהכירו אותו נהגו לומר "אין עשן בלי וואנג". מתפרע. מציק. ונדאל. נופח. כל המעלות הטובות שלי.

deamon-hunter אמר/ה:
כבר פתחו ת'רד כזה פעם אבל אני אשתתף

שם:ריו
גזע:בן-אדם (נורדי)
מקצוע:ברברי עם אומנות לחימה של נזירים
תכונות:
(השה"ם שלי עשה שבכל רמה אתה מקבל שני נקדות לתכונות וגם נשקים קסומים עוזרים)
כוח:69
זריזות:63
תבונה:59
כריזמה:50
נק"פ:974
דרג"ש:95
דרגה:68

רקע:
ריו נולד למשפחה נורדית ממוצעת בגיל 9 אורקים פשטו על הכפר והפכו אותו לעבד בגיל 16 הוא היה יכול לחסל 3 אורקים ביחד האורקים ראו כמה הוא חזק והחליטו להעביר אותו לשליטם והוא שלח אותו לארץ האש(שם המים הם לבה) ושדים העבידו אותו שם והיו משפריצים עליו לבה
בגיל 20 מכרו אותו לגובלינים בשביל שהוא ישרת אותם באחד מהימים פרצה אש גדולה בארמון בו הוא שירת ואיך שהוא הוא הצליח לברוח מכיוון שהוא עבד בשביל אורקים בגיל כל כך צעיר הוא לא היה מתורבת ולא ידע לתרבת לאחר שברח הוא הסתובב ביער בשביל למצוא אוכל ונפל בטעות על לוחם אלפי ונזיר אנושי במשך שנתיים הם לימדו אותו להילחם לדבר לכתוב לאחר מכן אורקים פשטו על הבית של מוריו והרגו אותם ריו אז נשבע שכל אורק או גובלין שיראה הוא ישחט אותם בלי רחמים( :eek:rccry: ) באחד מטיויליו הוא עבר ביער בתוך חשכה מוחלטת ולפתע הרגיש משב רוח חזק וראה לפניו 7 זאבים עצומים שהתקיפו אותו הוא הצליח לחסל 3 וה4 שנותרו פצעו אותו אנושות באיזהשהו שלב קוסם אלפי ראה אותו וריפא אותו בזמן שריו שהה בביתו נהיה ירח מלא וריו הפך לאיש זאב וכמעט חיסל את המכשף ונתן לריו את היכולת להפוך לאיש זאב רק כשהוא גוסס או כועס מאוד ועכשיו הוא בן 34 הוא נחשב כאגדה בעולמו אך אפ אחד לא יודע היכן הוא נמצא

תיאור
גובה:1.97
משקל:132 ק"ג
עיינים:שחורות
שיער:חום מגיע עד לעורף
פנים:זיפים באיזור הפה והלחיים

ביגוד:
גופיית מית'ירל מתחת לבגדים
חולצה פשוטה של בני אנוש
כפפות גמדים
מכנסיים שחורות
ברדס ירוק
שריון טבעות אלפי (Elven Chain)
מגפיים אלפיות

נשק:
גרזן כפול שנוצר בידי חרשים אלפים וגמדים שמתקפל בעל סגנון פתיחה מיוחד שאם אתה טועה משוחרר גז רעיל עם תוסף נזק אש
מאנצ'קין.
זול.
לא כיף.
שה"ם לא טוב.

אם השה"מ קבע כי שלריו יש כאלו תכונות, שהרי הייתה לו כוונה בדבר. מסיבה מוזרה, יש לי הרגשה שהשה"מ מתכנן בקרוב מאוד משחק אפי, או לפחות להשוות את היחס בין הדמות לאחרים בצורה מסויימת(אם לאדם יש כוח 60, הרי שלדרקון, לפי היחס, צריך להיות כ-200).

שיטת העולם הידוע.בקצרה:
דרואידה רמה 9 88 נק"פ 15% חמיקה מכשרון אקרובטיקה,38% א"ק 33% א"נ 45 שדה כח,252 מאנה.
קסמים:
עור אבן, דארט חשמל,רשת,מים לקרח,להב חשמלי,זימון זאב,אש פיה,ערפל,ברק,חץ קרח, מיני ברק,קריאה לברק,סלע כפור,חימום מתכת,עור גרניט,קונוס קרח,קונוס דיפלורציה,הפיכה לנחש,זימון קונדור זהוב,זימון אורק אדמה(מקולל,סיפור ארוך) ודלת עץ קסומה. פירוט מחר.

עכשיו, יש לי זמן אז:
אני אדלג על השטויות(יופי, גיל, ועוד) ויגיע לקרב:
א"ק 38% א"נ 33% ספיגה 20% 4- מהכל, שיריון צדף,עמידות לרעל ואש,מגן Fastblock פארי הילה.
מטה הלדין 2+ ברק נעול פעמיים ביום 25%+ מאנה. תלד 13 2ק6 +8
שיריון קליפה+2,פארי תמידי,20% ספיגה, שיריון צדף.
מגן צבאי ז'ראלי1+ Fastblock
קסדה הילאסיאנית 1- דרג"ש, 5+ לא"ק, עמידות לאש, 15+ נק"פ
טבעת עורב(אני שונא אותך!!!!)
2+ לגלגולי מיסטיקה, דיבור עם עורבים,פארי הילה,הקסמת מפלצת פעמיים ביום,+40% מאנה.
גלימת אנטויאש, עמידות לרעל, 1+ הגנה,33% א"ק וא"נ, 4- מהכל,1+ קב"פ לחש.
בדידים:סופת קרח, חלודה, בדיד גשם,בדיד ענן עטלפים,ענן צרעות.
כשרונות:
אתלטיקה2+
עריכת ריטואלים 2+
מיסטיקה 2+
בוטניקה3+
אלכימיה2+
אילוף ציפורים 2+
זיהוי קסם 2+
ראיית עתיד 1+
אקרובטיקה 1+
מי שלא הבין מילה ממה שכתבתי אז:http://members.pundak.co.il/world/icon/charpage.html

חזרה