• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מהדורה 3/3.5 חצאי רמה במיומנויות

התשובה הטובה ביותר
חצי רמה למיטב ידיעתי. כמו שnav אומר.

רק שים לב שאף על פי שמעגלים מטה. זה נחשב שאתה מאומן עם הציומנות דורשת אימון
איזה? אני לא מצליח לחשוב על תרחיש...

רק שים לב שאף על פי שמעגלים מטה. זה נחשב שאתה מאומן עם הציומנות דורשת אימון

האמת שלא ידעתי את זה. מעניין. אז רמה אחת בפריצת מנעולים תאפשר לך לפרוץ מנעולים בלי תוסף מיומנות אם אתה דרואיד?

nav566 אמר/ה:
האמת שלא ידעתי את זה. מעניין. אז רמה אחת בפריצת מנעולים תאפשר לך לפרוץ מנעולים בלי תוסף מיומנות אם אתה דרואיד?
כן, בהנחה וזו מיומנות שדרואיד יכול בכלל ללמוד (האמת שאני לא סגור עם המושג הזה עוד קיים, זכור לי שב3 היו מיומניות מקצוע, מיומנות שלא במקצוע, ומיומנות שאתה בכלל לא יכול ללמוד)
בכל מקרה, זה בדיוק מה שהכשירון "איש אשכולות" עושה, נותן לך 0.5 נקודה בכל מיומנות שאין לך בה נקודות בכלל, ועכשיו אתה יכול לנסות אותה "לא מאומן"

סקירה זה מתאר לחש אז לא, אמפתיה לחיות הפך למאפיין מקצוע אז לא, שימוש בחפצי קסם כולם יכולים ללמוד כי זו מיומנות, וקריאה שפתיים נעלם אז אף אחד לא יכול ללמוד. אבל מיומנויות כולם יכולים ללמוד.

אלישע- למעשה לא, ב3.5 4 המיומניות שnav566 רשם כבר לא קיימות, אין מיומנות סקירה, אמפתיה לחיות זו יכולת מקצוע של סייר (ודריאויד?) וקריאת שפתיים נעלמה (יחד עם תורת ארצות הפרא, ואני חושב שעוד איזה מיומנות).

היום לחשי סקירה משתמשים בדרגת מטיל ודברים כאלה, יחד עם מטעמים חיצוניים

חזרה