רישום המנחים לדרקוניקון בשיאו!
דרקוניקון יתקיים השנה ב-23-24 לאוגוסט, ואתם מוזמנים להנחות בכנס ולקבל כניסה לארועים וצ'ופרים נוספים. יש לנו גם הרפתקאות מוכנות להקמה בשבילכם, שמתאימות גם למי שלא הנחה בכנסים עד היום :)
לפרטים - [תגובות] דרקוניקון 2018 - האתר באוויר והרישום למנחים נפתח

רמות אפיות - האם וכיצד?

פורום המוקדש לדיונים על מבוכים ודרקונים מכל המהדורות כולל פאת'פיינדר. כאן תוכלו לפגוש את המומחים, לשאול שאלות, לפרסם תוכן שיצרתם, להתייעץ לגבי הנחייה, דמויות ועוד.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

רמות אפיות - האם וכיצד?

שליחה על ידי liorgonen3 » 13 מרץ 2018, 19:05

כי לכל דבר יש סוף. מה התועלת האמיתית לשחק דמות דרגה 500 שעושה 250 נזק ליצור עם 2500 נק"פ, ומה היא שונה מלשחק דמות דרגה 10 שעושה 25 נזק ליצור עם 250 נק"פ?
בסוף זה גם יכול להיות משעמם
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
אביעד

רמות אפיות - האם וכיצד?

שליחה על ידי אביעד » 13 מרץ 2018, 19:08

אני לא אטרח לענות בעצמי.
העוג הברברי @ רמות אפיות - האם וכיצד?
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

רמות אפיות - האם וכיצד?

שליחה על ידי liorgonen3 » 13 מרץ 2018, 19:18

א, אני ממש לא מבין את התגובה שלך
ב, אם אתה לא "תטרח" לענות, אז תסלח לי שאני לא "אטרח" להמשיך בדיון איתך בעץ זה או באחרים.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

רמות אפיות - האם וכיצד?

שליחה על ידי Nextorl » 13 מרץ 2018, 19:24

המשחק משתנה לחלוטין כי עד עכשיו שיחקת בן תמותה. ועכשיו, אתה משחק אל. לדעתי לפחות, חוקי המשחק שונים לחלוטין. אלים אחרי הכל, פועלים בדרך שונה לגמרי. בהרבה מאוד מקומות יש לאלים "הגבלות" על ההתערבות שלהם בעולם. והתפקיד שלהם שונה לחלוטין ממה שמו"ד שואף לו- שזה פחות או יותר האק אנד סלאש.
איזה שיטות קיימות? יש את נוביליס, ששמעתי עליה הרבה אע"פ שלא יצא לי לשחק בה אף פעם. האינטרנט גם מצא לי את scion, New Gods of Mankind, Enemy gods, ועוד הרבה. רובן נשמעות ממש מעניינות.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
אביעד

רמות אפיות - האם וכיצד?

שליחה על ידי אביעד » 13 מרץ 2018, 19:30

ליאור - צירפתי קישור למה שכתב בעוד הברברי לפני כן בעץ. הוא מסביר שהגלגולים האפיים הם חלק מהכסף, אבל הדבר האמיתי הוא האפשרויות האפיות.
נקסטורל - תודה.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

רמות אפיות - האם וכיצד?

שליחה על ידי העוג הברברי » 14 מרץ 2018, 17:49

אני דווקא מתנגד למערכת ׳מיתולוגית׳ כמו שתיארת. השיטה ממשית אומרת שהיא לא רוצה שדבר כזה יתרחש, המשחק מחולק ל-3 תקופות ובכוונה לא נוצר תוכן מעבר לכך. יותר מזה, החוקים ממש דורשים סיום של המשחק והמשך הלאה בדרגה 30, וזה לגמרי חלק אינטגרלי מהשיטה.

אם אתה מעלה מעבר, זה לא כמו במו״ד 3.5 או פאת׳פיינדר שזה משהו שכתוב שאפשרי, גם אם לא פירטו עליו במיוחד (במקרה של פאת׳פיינדר), אלא זה שינוי מהותי לשיטה, שמגבילה אותך לדרגה 30.

ובכנות, כמעט תמיד שינויים כאלו יוצאים פשוט רע. 30 דרגות זה מעל ומעבר, אין צורך ביותר.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
המפקד האלמוני

רמות אפיות - האם וכיצד?

שליחה על ידי המפקד האלמוני » 14 מרץ 2018, 21:38

מו"ד הוא משחק של גיבורים בעולם של חרבות וכשפים שנלחמים נגד מפלצות וחוקרים חורבות עתיקות. רמות אולטרא-אפיות קצת פחות מתאימות לזה. אם תנסה לשחק את אותו מו"ד עם דמויות ברמת עוצמה אלוהית, יצא לך המלאך רצ'ואן וקינג-קונג הולכים מכות על השאלה אם האבולוציה נכונה או לא.
إذا رأيت نيوب الليث بارزة فلا تظنن أن الليث يبتسم
סמל אישי של משתמש
אביעד

רמות אפיות - האם וכיצד?

שליחה על ידי אביעד » 15 מרץ 2018, 10:55

אתה מתאר פחות או יותר מו''ד מרמה 15 ומעלה, 20 ומעלה אם מדברים על מה' 4.

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה