נפתח הרישום המוקדם לדרקוניקון 2018
בכנס יש מגוון אדיר של משחקי תפקידים, מכל השיטות והסוגים, משחקי לוח, מיניאטורות, משחקי קלפים ועוד! בנוסף יש כמובן גם יריד דוכנים, ספריית משחקי לוח, דוכן יד-2 ועוד.
לפרטים נוספים: [תגובות] נפתח הרישום המוקדם לדרקוניקון 2018
לאתר הכנס: www.dragoncon.co.il

דרקונים ונתונים 20 - מיתולוגיות

פורום המוקדש לדיונים על מבוכים ודרקונים מכל המהדורות כולל פאת'פיינדר. כאן תוכלו לפגוש את המומחים, לשאול שאלות, לפרסם תוכן שיצרתם, להתייעץ לגבי הנחייה, דמויות ועוד.
סמל אישי של משתמש
rui
The Storyteller Archmage
יצירת קשר:

דרקונים ונתונים 20 - מיתולוגיות

שליחה על ידי rui » 13 פברואר 2018, 03:25

הנושא הפעם הוא מיתולוגיות. ככל הנראה אסופות הסיפורים המוכרת ביותר, המיתולוגיות מכילות כר עשיר להרפתקאות.

ניתן ליצור את פטישו של ת'ור אשר איש לא יכול להרים מלבדו קוטל. אפשר ליצור לחש המדמה את ברקו של זאוס, ואת הרעם אשר נשמע בכל רחבי המישורים. אולי תרצו לכתוב את נתוניו של קרונוס, אדון הטיטאנים וריבון הזמן, הכלוא בטרטרוס הארורה שבפינתו הנידחת ביותר של השאול.

חוץ מזה, אין חוקים: אתם יכולים לכתוב כמה שאתם רוצים, באיזה מבנה שאתם רוצים (ההשקעה והעניין חשובים מהאורך). עם זאת אלה בכל זאת אתגרים מכאניים, אז כדאי להשתדל שהדבר שיצרתם יהיה מאוזן כמה שיותר, ובעיקר מעניין גם מעבר לסיפור הרקע שלו - גבו את העניין שלו בנתונים משחקיים שיגרמו לשחקנים לרייר עליו! בנוסף, אל תהססו לדחוק את הנושא הצידה: הוא לא דרישה, אלא כאן כדי להצית את הדמיון שלכם.

בהצלחה לכולם! :)
האתגר הבא יצא בעוד שלושה שבועות, בלילה שבין ה-06.03.18 ובין ה07.03.18.
נערך לאחרונה על ידי rui ב 07 מרץ 2018, 11:00, נערך 3 פעמים בסך הכל.
חבר גאה בהיכל התהילה.
!Long Live Ganor !Long Live Doreter
סמל אישי של משתמש
פלאפי
The Three Headed Archmage

דרקונים ונתונים 20 - המיתולוגיה היוונית

שליחה על ידי פלאפי » 13 פברואר 2018, 12:23

האמת שזה נשמע לי נושא קצת בעייתי, כי האספקטים של המיתולוגיה היוונית\רומאית נחקרו ונטחנו לעומק ולרוחב לאורך מהדורות מו"ד השונות. אני לא חושב שאפשר למצוא מפלצת מיתולוגית שלא קיימים לה כבר נתונים איפשהו, וגם רוב פנתיאון האלים במו"ד מושפע בדרך זו או אחרת מאלים יוונים.

אני מציע להרחיב את הנושא למיתולוגיות בכללי. אני אישית לא כזה מכיר מיתולוגיות, אבל אני בטוח שיש פה אנשים שיכולים להביא דברים מעניינים מהמיתולוגיה המצרית או הנורדית או האצטקית וכו.
למה פלאפי? כי זה פאפי! (כל הזכויות לשם "פלאפי" אינן שמורות וכל מי שקורא הודעה זו יכול להשתמש בשם זה בחופשיות, אך אם אכן ייבחר להשתמש בשם הנ"ל, צפה לתוצאות חמורות מעורך דיני – מיצי!).
סמל אישי של משתמש
rui
The Storyteller Archmage
יצירת קשר:

דרקונים ונתונים 20 - המיתולוגיה היוונית

שליחה על ידי rui » 13 פברואר 2018, 12:28

לכן התמקדתי בפריטים ולא במפלצות, אבל אני מקבל את ההצעה. הנושא יעסוק בכלל המיתולוגיות מעתה :)
חבר גאה בהיכל התהילה.
!Long Live Ganor !Long Live Doreter

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה