• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

פאת'פיינדר 1 עזרה בבילד

שלום, אני רוצה לבנות בילד שכבר יושב לי בראש כמה שנים, נקרומנסר/מלכודן שמתמחה בשלדים ממולכדים, עקרונית הגיונית לא אמורה להיות בעיה, השלד והמלכודת יבנו בנפרד תחת הגבלות הגיוניות.
הקטע הוא שאני מתלבט על מה כדי ללכת עם הרעיון הזה, שלד אחד ענקי המכיל מספר מלכודת שונות או הרבה שלדים קטנים.
איזה מקצוע מתאים יותר לבילד של צבא ואיזה ליצור אחד?

התשובה הטובה ביותר
בפשטות -

אם אתה מחפש שלד גדול יחיד אתה מחפש buddy class
שזה צייד, מזמן, אלכימאי פרומתיאני, סייר, דרואיד, ברברי כלב משוגע, וספיריטואליסט.

מתוכם, הבחירה הפשוטה ביותר היא הדרואיד שמקבל לחשים ביחד עם חיה מלווה בעוצמה מלאה, אבל אולי יהיו בעיות נטייה עם התעסקות באלמתים. אם לא דרואיד, אני ממליץ על מזמן בגלל יכוןות קסוטומיזציה גבוהות והרבה פוקוס על השדרוג של הזימון (+ אם הוא נופל אתה יכול לזמן מפלצות בתור ''שלדי גיבוי)

בשביל צבא אלמתים, האינטרנט ממליץ על אורקל ג'וג'ו או על מכשפה (hex channeler gravewalker) עם מקצוע היוקרה agent of the grave
למה הכוונה בשלדים ממולכדים? אתה רוצה פשוט להניח מלכודת בתןך שלד? לעשות שלדים שמתפוצצים בפגיעה?

הפתרון הכי פשוט יהיה לקחת בילד נקרומנסר מקים שלדים סטנדרטי (יש הרבה כאלה) ולתאר את התקפות השלדים שלו כמלכודות (שלד עם קשת נעשה שלד עם מלכודת חיצים, שלד עם חרב נעשה שלד שמהגולגולת שלו בוקעים להבים מסתחררים...)

דרך מסובכת יותר וכנראה פחות יעילה תהיה לקחת את הסייר עם ארכטייפ הממלכד (trapper). תן לחיה המלווה שלך את הארכטייפ deathtouched ותעמיד פנים שהיא אלמת (קח כמה כשרונות משפרי חיה כדי שהיא תהיה גדולה ומפחידה, monstrous companion זו אחלה דוגמה). יותר חשוב מזה, קח חיה שיש לה ידיים כדי שתוכל להשתמש בנשק (וגם, יצור הומונאידי מוסיף לתמונת ה''שלד'')

בדרגה 10, אתה משתמש ביכולת ''שיגור מלכודת'' של סייר ממלכד בשביל לייצר חיצים ממולכדים, ומצייד את השלד המלווה שלך בנשק השלכה/קשת/רובה קשת, לבחירתך. אתה מביא את החיצים/קליעים הממולכדים שלך למלווה, והוא יורה/זורק אותם ומפעיל את המלכודות.

זו נראית לי כמו דרך פשוטה ויעילה יחסית ליצור את מה שאתה מחפש

בפשטות -

אם אתה מחפש שלד גדול יחיד אתה מחפש buddy class
שזה צייד, מזמן, אלכימאי פרומתיאני, סייר, דרואיד, ברברי כלב משוגע, וספיריטואליסט.

מתוכם, הבחירה הפשוטה ביותר היא הדרואיד שמקבל לחשים ביחד עם חיה מלווה בעוצמה מלאה, אבל אולי יהיו בעיות נטייה עם התעסקות באלמתים. אם לא דרואיד, אני ממליץ על מזמן בגלל יכוןות קסוטומיזציה גבוהות והרבה פוקוס על השדרוג של הזימון (+ אם הוא נופל אתה יכול לזמן מפלצות בתור ''שלדי גיבוי)

בשביל צבא אלמתים, האינטרנט ממליץ על אורקל ג'וג'ו או על מכשפה (hex channeler gravewalker) עם מקצוע היוקרה agent of the grave

התשובה הטובה ביותר
חזרה