נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

[מהדורה 5] לחשים ממספר מקורות

יש לך שאלה על מבוכים ודרקונים או על פאת'פיינדר? בפורום זה תמצא את מיטב המומחים שיענו לך עליה. הפורום גם כולל מאות שאלות ששחקנים אחרים שאלו לפניכם, אתם מוזמנים לחפש בו ולראות אם השאלה שלכם כבר נענתה בעבר.
הפורום מיועד לכל המהדורות - מבוכים ודרקונים מהדורה 5, 4 או 3.5, פאת'פיינדר 1 או 2 וכמובן גם מהדורות ישנות יותר.
כללי הפורום
פורום זה מיועד לשאלות ממוקדות על המכאניקה של מבוכים ודרקונים וגם פאת'פיינדר. יש לציין בנושא של ההודעה את המהדורה הרלוונטית, בהתאם לתגיות הזמינות.
אם השאלה כבר זכתה לתשובה מספקת, הנושא יסומן ב V ירוק, והתשובה תופיע בהודעה הראשונה בנושא.
אם מדובר בשאלה כללית או הערה, יש לפרסם את הנושא בפורום מבוכים ודרקונים או משחקי תפקידים כללי. נושאים שאינם מתאימים, יועברו לפורומים אלו.
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 18 אוגוסט 2019, 14:42

אני משחק כוהן סדר עם רקע של חבר אזוריוס וראיתי שיש לי כמה לחשים שאני מקבל משתי המקורות (לחשים שתמיד נחשבים מוכנים כמו פקודה למשל), שמעתי פעם שאם זה קורה אתה יכול לבחור לחש אחר כלחש קבוע אבל אני לא זוכר איפו אמרו את זה כך שיתכן שמדובר בחוק בית...
מישהו יודע מה החוק הרשמי במקרה הזה?
על ידי אביעד » 18 אוגוסט 2019, 19:55
לא מצאתי שום חוק שמאפשר להחליף לחשים. תוסיף את מה שאמרו לך לרשימת הלחשים, זה די והותר :D
עריכה:
אי אפשר
הנה דיון נחמד שנערך על זה באינטרנט. אם אתם לא חלשים באנגלית הוא מסביר את זה מעולה.

עבור להודעה המלאה
החיים אינם סידרה של אכזבות או הצלחות, הם פשוט סדרה של אירועים.
משמעות ואלוהות הם קונספט אנושי שנועדו למלאה תחושת ריק פנימית.
הפחד מהמוות הוא פחד מאי ידיעה, שהוא עצמו שורש הפחד.

ארבע לפנות בוקר הוא זמן נהדר להרהר במשמעות החיים... או לקשקש בחוסר הגיון.
סמל אישי של משתמש
nav566
תשובות: 7

שליחה על ידי nav566 » 18 אוגוסט 2019, 15:09

אתה יכול לבחור לחש אחר כלחש קבוע רק במקרים בהם זה מצויין מפורשות. לדוגמא, הלחש minor illusion בשביל אשף אשלייה אם אני לא טועה. אני חושב שזה לא עובד ככה במקרה שלך.
"שאלתי את עצמי למה חתולים שותים ישר מהאסלה. אמי אמרה לי שזה בגלל שהמים שם קרים. עכשיו אני שואל את עצמי איך אמי ידעה זאת..."
- וודי אלן
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 46

שליחה על ידי אביעד » 18 אוגוסט 2019, 19:55

לא מצאתי שום חוק שמאפשר להחליף לחשים. תוסיף את מה שאמרו לך לרשימת הלחשים, זה די והותר :D
עריכה:
אי אפשר
הנה דיון נחמד שנערך על זה באינטרנט. אם אתם לא חלשים באנגלית הוא מסביר את זה מעולה.

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה