השרת חזר לעבודה, לאחר מספר ימים של בעיות שנבעו מתקלה בדיסק הקשיח של מסד הנתונים.
דבר זה גם גרם לאובדן חלק מההודעות שנכתבו בסופ"ש, עמכם הסליחה. במקביל אנחנו בודקים אפשרויות לעתיד כדי למנוע את הישנות המקרה. פרטים כאן: The oldman @ מה קרה לפורום?

[מהדורה 5] איך לנצח טראסק?

יש לך שאלה על מבוכים ודרקונים או על פאת'פיינדר? בפורום זה תמצא את מיטב המומחים שיענו לך עליה. הפורום גם כולל מאות שאלות ששחקנים אחרים שאלו לפניכם, אתם מוזמנים לחפש בו ולראות אם השאלה שלכם כבר נענתה בעבר.
הפורום מיועד לכל המהדורות - מבוכים ודרקונים מהדורה 5, 4 או 3.5, פאת'פיינדר 1 או 2 וכמובן גם מהדורות ישנות יותר.
כללי הפורום
פורום זה מיועד לשאלות ממוקדות על המכאניקה של מבוכים ודרקונים וגם פאת'פיינדר. יש לציין בנושא של ההודעה את המהדורה הרלוונטית, בהתאם לתגיות הזמינות.
אם השאלה כבר זכתה לתשובה מספקת, הנושא יסומן ב V ירוק, והתשובה תופיע בהודעה הראשונה בנושא.
אם מדובר בשאלה כללית או הערה, יש לפרסם את הנושא בפורום מבוכים ודרקונים או משחקי תפקידים כללי. נושאים שאינם מתאימים, יועברו לפורומים אלו.
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 29

שליחה על ידי אביעד » 13 יוני 2019, 13:45

אם הם במרחק המתאים. גם כשהטאראסק מסתער עליך בלילה הוא בולע אותך לפני שתוכל להגיב.
הרעיון הוא להתרחק מהטאראסק כדי שהוא לא יוכל לתקוף אותך.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 45

שליחה על ידי Nextorl » 13 יוני 2019, 14:19

אני אחלק את התשובה שלי לכמה חלקים, כי זו שאלה שיש כמה דרכים לענות עליה.

דבר ראשון, בעבר מבוכים ודרקונים היה משחק של שחקנים נגד המנחה. המטרה של השחקנים הייתה להעביר את הדמויות שלהם במבוכים מלאי המפלצות והמלכודות שהמנחה תכנן ולשמור עליהן בחיים.
כיום, מבוכים ודרקונים הוא משחק אחר לגמרי- משחק של סיפור סיפורים קבוצתי שמסופר דרך התמודדות עם אתגרים.
אם המנחה שלכם מציב נגדכם טראסק, הוא כנראה לא עשה את זה כדי להרוג אותכם, והוא בוודאות לא מתכוון שתלכו לגוגל לבדוק איך אפשר להתמודד איתו. הרי מה הכיף בזה? כמנחה, אם הייתי מגלה שהשחקנים שלי הלכו לחפש באינטרנט איך להביס מפלצת ששמתי נגדם, הייתי מאוכזב. לא בגלל שזו מחשבה מטא-משחקית, אלא בגלל שזו פגיעה בחוויה שאני מנסה לבנות במשחק.

לכן, כנראה שהמנחה לא התכוון שתחפשו את הטקטיקה הכי טובה לנצח טראסק, אלא תמצאו אחת תוך כדי הסיפור. ייתכן גם שהוא בכלל לא מתכוון שתלכו להלחם בו עכשיו, אבל את זה אנחנו לא יכולים לדעת.

אם נסתכל על זה כאתגר מחשבתי עם זאת, אז כן. יש לכם את הכלים לנצח את הטראסק. בין אם לתקוף אותו מטווח גדול כמו שאביעד אמר, או באמצעות יצירת גלמי חימר שעמידים לרוב ההתקפות שלו. אין באמת חפץ קסם רשמי שמתאים לזה, אבל אולי לחש משאלה יוכל לעבוד.

וכמובן, אם נסתכל על זה בדרך הנכונה, נראה שיש לכם מפלצת ענקית משלכם, מה שאומר שאתם צריכים לצלם סרט גודזילה חדש, ואולי הפעם הוא יהיה טוב.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה