• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מהדורה 5 לחשי גזע

kwint stormbellow

פונדקאי פעיל
כאשר בוחרים בגזע שנותן יכולת הטלת לחשים, איך מחשבים את הדרגה? נגיד לוחם2/כושף1 שווה ל3, או 2(כלומר המקצוע היותר גבוה)?

לדוגמה- אני זד מכשף(וורלוק) עם ברית הספר, ורוצה לקחת דרגות בתור אשף. עכשיו אני וורלוק3/אשף1, ובדרגה הזו אני לוקח עוד דרגה כאשף. אני יכול להטיל חשכה פעם ביום כמו שמצויין בסטאט בלוק של הזד, או שאני צריך 5 דרגות באותו המקצוע כדי להטילו?

התשובה הטובה ביותר
דרגת הדמות הכללית שלך שווה לסך הדרגות שלך בכל המקצועות יחד. (לא משנה לאיזה מאפיין גזע)
לדוגמא - הזד שלך צריך להגיע לדרגה כוללת של 5, שמחושבת כסך הדרגות שלו בכל המקצועות שיש לו, ז''א שזד מכשף 3/אשף 2 הוא דמות ברמה 5, ולכן מאפיין הגזע שלו מאפשר לו להטיל חשכה פעם ביום.
דרגת הדמות הכללית שלך שווה לסך הדרגות שלך בכל המקצועות יחד. (לא משנה לאיזה מאפיין גזע)
לדוגמא - הזד שלך צריך להגיע לדרגה כוללת של 5, שמחושבת כסך הדרגות שלו בכל המקצועות שיש לו, ז''א שזד מכשף 3/אשף 2 הוא דמות ברמה 5, ולכן מאפיין הגזע שלו מאפשר לו להטיל חשכה פעם ביום.

התשובה הטובה ביותר
חזרה