נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

[מהדורה 5] לחשי גזע

יש לך שאלה על מבוכים ודרקונים או על פאת'פיינדר? בפורום זה תמצא את מיטב המומחים שיענו לך עליה. הפורום גם כולל מאות שאלות ששחקנים אחרים שאלו לפניכם, אתם מוזמנים לחפש בו ולראות אם השאלה שלכם כבר נענתה בעבר.
הפורום מיועד לכל המהדורות - מבוכים ודרקונים מהדורה 5, 4 או 3.5, פאת'פיינדר 1 או 2 וכמובן גם מהדורות ישנות יותר.
כללי הפורום
פורום זה מיועד לשאלות ממוקדות על המכאניקה של מבוכים ודרקונים וגם פאת'פיינדר. יש לציין בנושא של ההודעה את המהדורה הרלוונטית, בהתאם לתגיות הזמינות.
אם השאלה כבר זכתה לתשובה מספקת, הנושא יסומן ב V ירוק, והתשובה תופיע בהודעה הראשונה בנושא.
אם מדובר בשאלה כללית או הערה, יש לפרסם את הנושא בפורום מבוכים ודרקונים או משחקי תפקידים כללי. נושאים שאינם מתאימים, יועברו לפורומים אלו.
סמל אישי של משתמש
kwint stormbellow
תשובות: 1

[מהדורה 5] לחשי גזע

שליחה על ידי kwint stormbellow » 10 מאי 2019, 11:30

כאשר בוחרים בגזע שנותן יכולת הטלת לחשים, איך מחשבים את הדרגה? נגיד לוחם2/כושף1 שווה ל3, או 2(כלומר המקצוע היותר גבוה)?

לדוגמה- אני זד מכשף(וורלוק) עם ברית הספר, ורוצה לקחת דרגות בתור אשף. עכשיו אני וורלוק3/אשף1, ובדרגה הזו אני לוקח עוד דרגה כאשף. אני יכול להטיל חשכה פעם ביום כמו שמצויין בסטאט בלוק של הזד, או שאני צריך 5 דרגות באותו המקצוע כדי להטילו?
על ידי אביעד » 10 מאי 2019, 11:55
דרגת הדמות הכללית שלך שווה לסך הדרגות שלך בכל המקצועות יחד. (לא משנה לאיזה מאפיין גזע)
לדוגמא - הזד שלך צריך להגיע לדרגה כוללת של 5, שמחושבת כסך הדרגות שלו בכל המקצועות שיש לו, ז''א שזד מכשף 3/אשף 2 הוא דמות ברמה 5, ולכן מאפיין הגזע שלו מאפשר לו להטיל חשכה פעם ביום.
עבור להודעה המלאה
"A quark does not barks, but bark has many quarks"
-Kwint stormbellow
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 51

[מהדורה 5] לחשי גזע

שליחה על ידי Nextorl » 10 מאי 2019, 11:55

יכולות הגזע לא קשורות למקצוע. כשאתה מקבל מהגזע יכולת בדרגה מסוימת, מדובר בדרגה הדמות (כלומר סך הדרגות שלך במקצועות).
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 46

[מהדורה 5] לחשי גזע

שליחה על ידי אביעד » 10 מאי 2019, 11:55

דרגת הדמות הכללית שלך שווה לסך הדרגות שלך בכל המקצועות יחד. (לא משנה לאיזה מאפיין גזע)
לדוגמא - הזד שלך צריך להגיע לדרגה כוללת של 5, שמחושבת כסך הדרגות שלו בכל המקצועות שיש לו, ז''א שזד מכשף 3/אשף 2 הוא דמות ברמה 5, ולכן מאפיין הגזע שלו מאפשר לו להטיל חשכה פעם ביום.
סמל אישי של משתמש
kwint stormbellow
תשובות: 1

[מהדורה 5] לחשי גזע

שליחה על ידי kwint stormbellow » 10 מאי 2019, 15:11

תודה רבה, עזרתם לי מאוד.
---

מניח שמותר לפרסם תגובות כאלו עכשיו, לא?
"A quark does not barks, but bark has many quarks"
-Kwint stormbellow

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה