• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מהדורה 4 פגיון בוער וכושף

אחד מהאביזרים של הכושף הוא פגיון, אני יודע שזה אומר שאפשר להוסיף תוספים של פגיון קסום ללחשים שלו. אבל זה גם אומר שאני יכול להפעיל את התכונות שלו על הלחשים? למשל אני יכול להשתמש בפגיון בוער בשביל לגרום נשק אש בקליע תוהו?

התשובה הטובה ביותר
לשם הדיוק, כתוב שאתה יכול להשתמש בהתקפות בסיסיות כוחות התקפה דרך הנשק כאילו החזקת בו בעצמך. אז כן, אם יש לך שליטה בפגיון כאביזר, אתה מסוגל להשתמש בכוחות כושף מהמשבצת של הפגיון כאילו החזקת בו בעצמך.

מה שכן, Greater Dancing Weapon לא עובד עם הטריק הזה, כי הוא מציין בפירוש שהוא מסוגל להעביר רק התקפות נשק דרכו.
לא, בגלל שכתוב שהפגיון הבוער יכול לשנות את הנזק של התקפות נשק- ואתה מדבר על התקפות אביזר.

אבל אם לנשק יש מאפיין שלא קשור ישירות להתקפות נשק, תוכל להשתמש בו גם אם אתה משתמש בנשק כאביזר.

לשם הדיוק, כתוב שאתה יכול להשתמש בהתקפות בסיסיות כוחות התקפה דרך הנשק כאילו החזקת בו בעצמך. אז כן, אם יש לך שליטה בפגיון כאביזר, אתה מסוגל להשתמש בכוחות כושף מהמשבצת של הפגיון כאילו החזקת בו בעצמך.

מה שכן, Greater Dancing Weapon לא עובד עם הטריק הזה, כי הוא מציין בפירוש שהוא מסוגל להעביר רק התקפות נשק דרכו.

התשובה הטובה ביותר
העוג הברברי אמר/ה:
בכוחות כושף מהמשבצת של הפגיון כאילו החזקת בו בעצמך.
אתה מתכוון לזה כלהשתמש בהתקפות במשבצת של הפדיון או לחשב את הטווח האפשרי של הכוחות מהמשבצת של הפגיון?

חזרה