ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

[מהדורה 4] תמונות לא צנועות

יש לך שאלה על מבוכים ודרקונים או על פאת'פיינדר? בפורום זה תמצא את מיטב המומחים שיענו לך עליה. הפורום גם כולל מאות שאלות ששחקנים אחרים שאלו לפניכם, אתם מוזמנים לחפש בו ולראות אם השאלה שלכם כבר נענתה בעבר.
הפורום מיועד לכל המהדורות - מבוכים ודרקונים מהדורה 5, 4 או 3.5, פאת'פיינדר 1 או 2 וכמובן גם מהדורות ישנות יותר.
כללי הפורום
פורום זה מיועד לשאלות ממוקדות על המכאניקה של מבוכים ודרקונים וגם פאת'פיינדר. יש לציין בנושא של ההודעה את המהדורה הרלוונטית, בהתאם לתגיות הזמינות.
אם השאלה כבר זכתה לתשובה מספקת, הנושא יסומן ב V ירוק, והתשובה תופיע בהודעה הראשונה בנושא.
אם מדובר בשאלה כללית או הערה, יש לפרסם את הנושא בפורום מבוכים ודרקונים או משחקי תפקידים כללי. נושאים שאינם מתאימים, יועברו לפורומים אלו.
inonwis

[מהדורה 4] תמונות לא צנועות

שליחה על ידי inonwis » 10 יוני 2018, 14:18

אני דתי ורציתי לשאול אם יש בספר תמונות לא יפות
על ידי אביעד » 10 יוני 2018, 14:24
אהלן. כדאי שתציין על איזה ספר אתה שואל.
בגדול, מהדורה 4 למיטב זכרוני (אין לי מולי את הספרים כרגע) אינה מכילה תמונות בעייתיות במיוחד, חוץ מאחת על הכריכה של הסל''ש. אפילו הפרק על גזעים, שבד''כ הכי בעייתי, מתון למדי (למרות שלא מצאו חן בעיני כמה מהתמונות שם, הציור מתאר יותר את הגזע בפעולה ולא רק את הגוף של נקבה מהגזע המאוזכר בלבוש מינימלי, כך שזה עוד נסבל.)
עבור להודעה המלאה
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 36

עץ השאלות של מבוכים ודרקונים 4 - אתה שואל, המומחים עונים!

שליחה על ידי אביעד » 10 יוני 2018, 14:24

אהלן. כדאי שתציין על איזה ספר אתה שואל.
בגדול, מהדורה 4 למיטב זכרוני (אין לי מולי את הספרים כרגע) אינה מכילה תמונות בעייתיות במיוחד, חוץ מאחת על הכריכה של הסל''ש. אפילו הפרק על גזעים, שבד''כ הכי בעייתי, מתון למדי (למרות שלא מצאו חן בעיני כמה מהתמונות שם, הציור מתאר יותר את הגזע בפעולה ולא רק את הגוף של נקבה מהגזע המאוזכר בלבוש מינימלי, כך שזה עוד נסבל.)

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה