עוד שבוע וחצי לדרקוניקון 2019
עוד שבוע וחצי דרקוניקון 2019, יומיים של משחקים וכיף והשנה יש לנו המון דברים טובים - קודם כל מפגש פונדקאים, אבל גם המון משחקי תפקידים, השקה ישראלית של פאת'פיינדר 2 ועוד. אם עדיין לא נרשמתם בהרשמה המוקדמת, מוזמנים להירשם כעת, או בקופות ביום הכנס.
http://www.dragoncon.co.il/games.aspx

[מהדורה 5] תוואי שטח קשה

יש לך שאלה על מבוכים ודרקונים או על פאת'פיינדר? בפורום זה תמצא את מיטב המומחים שיענו לך עליה. הפורום גם כולל מאות שאלות ששחקנים אחרים שאלו לפניכם, אתם מוזמנים לחפש בו ולראות אם השאלה שלכם כבר נענתה בעבר.
הפורום מיועד לכל המהדורות - מבוכים ודרקונים מהדורה 5, 4 או 3.5, פאת'פיינדר 1 או 2 וכמובן גם מהדורות ישנות יותר.
כללי הפורום
פורום זה מיועד לשאלות ממוקדות על המכאניקה של מבוכים ודרקונים וגם פאת'פיינדר. יש לציין בנושא של ההודעה את המהדורה הרלוונטית, בהתאם לתגיות הזמינות.
אם השאלה כבר זכתה לתשובה מספקת, הנושא יסומן ב V ירוק, והתשובה תופיע בהודעה הראשונה בנושא.
אם מדובר בשאלה כללית או הערה, יש לפרסם את הנושא בפורום מבוכים ודרקונים או משחקי תפקידים כללי. נושאים שאינם מתאימים, יועברו לפורומים אלו.
סמל אישי של משתמש
nav566
תשובות: 7

[מהדורה 5] תוואי שטח קשה

שליחה על ידי nav566 » 04 מרץ 2019, 19:12

אני בדיוק בודק כמה קומבואים נחמדים לגרסא הזו. רציתי לבדוק משהו.

האם שתי תוואי שטח קשים מצטברים? כלומר, נניח שאנחנו נלחמים על קרח והטלתי Web, האם יריבים יצטרכו להוציא 3 פיט על כל 1 פיט?

באותו נושא, הלחש Plant Growth מגדל את הצמחים באזור, ומעבר דרך הצמחים האלה דורש 4 פיט לכל 1 פיט. האם זה נחשב תוואי שטח קשה?
על ידי The oldman » 04 מרץ 2019, 21:11
השפעות של תוואי שטח קשה לא מצטברות, כמובן שאם יש השפעות נוספות שאינן זהות הם כן משפיעות.
עקרונית Plant Growth לא מוגדר כתוואי שטח קשה, אבל לדעתי זה שיקול מנחה אם הוא מצטבר, ועד כמה זה בדיוק מגניב - כלומר אם זה שטיק רגיל של הדמות זה דבר אחד, אם זה משהו די נדיר ומגניב שקרה בקרב, אז הייתי מאפשר.
עבור להודעה המלאה
"שאלתי את עצמי למה חתולים שותים ישר מהאסלה. אמי אמרה לי שזה בגלל שהמים שם קרים. עכשיו אני שואל את עצמי איך אמי ידעה זאת..."
- וודי אלן
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
תשובות: 12
יצירת קשר:

[5] עץ השאלות של מבוכים ודרקונים 5 - אתה שואל, המומחים עונים!

שליחה על ידי The oldman » 04 מרץ 2019, 21:11

השפעות של תוואי שטח קשה לא מצטברות, כמובן שאם יש השפעות נוספות שאינן זהות הם כן משפיעות.
עקרונית Plant Growth לא מוגדר כתוואי שטח קשה, אבל לדעתי זה שיקול מנחה אם הוא מצטבר, ועד כמה זה בדיוק מגניב - כלומר אם זה שטיק רגיל של הדמות זה דבר אחד, אם זה משהו די נדיר ומגניב שקרה בקרב, אז הייתי מאפשר.
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה