• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

פאת'פיינדר 1 כשרונות בבניית דמות

התשובה הטובה ביותר
[אני תוהה אם למען הסרת בלבול, יש ליצור עץ נפרד לשאלות ותשובות על פאת'פיינדר 2]

כמו שאביעד אמר, בדרגה 1, ובכול דרגה אי זוגית אחריה (3,5,7,9,11...) כול דמות מקבלת כישרון. זה כישרון שאתה מקבל לא משנה באיזה מקצוע אתה לוקח, והכישרונות הללו קשורים לדרגת הדמות. זה אומר שגם אם אתה כושף בדרגה 2 ולוקח דרגה אחת כלוחם, בגלל שסך הכול אתה בדרגת דמות 3 אתה תקבל כישרון.

בנוסף, ישנם מקצועות שונים שמקבלים כישרונות בחינם. הלוחם הוא דוגמה מאפיינת של זה, אבל הכושף הוא גם דוגמה. הכושף בדרגה 1 מקבל את הכישרון Enchew Materials (הספר לא לידי אז אני לא יודע כיצד תרגמו אותו בעברית, אבל זהו כישרון שמאפשר לך לוותר על רכיבים חומרים זולים בלחשים שלך) ככישרון נוסף. אתה מקבל אותו בחינם, והוא לא נספר לך כנגד הכישרונות האחרים שלך.

לסיום, בני אנוש הם גזע שאחד ממאפייני...
[אני תוהה אם למען הסרת בלבול, יש ליצור עץ נפרד לשאלות ותשובות על פאת'פיינדר 2]

כמו שאביעד אמר, בדרגה 1, ובכול דרגה אי זוגית אחריה (3,5,7,9,11...) כול דמות מקבלת כישרון. זה כישרון שאתה מקבל לא משנה באיזה מקצוע אתה לוקח, והכישרונות הללו קשורים לדרגת הדמות. זה אומר שגם אם אתה כושף בדרגה 2 ולוקח דרגה אחת כלוחם, בגלל שסך הכול אתה בדרגת דמות 3 אתה תקבל כישרון.

בנוסף, ישנם מקצועות שונים שמקבלים כישרונות בחינם. הלוחם הוא דוגמה מאפיינת של זה, אבל הכושף הוא גם דוגמה. הכושף בדרגה 1 מקבל את הכישרון Enchew Materials (הספר לא לידי אז אני לא יודע כיצד תרגמו אותו בעברית, אבל זהו כישרון שמאפשר לך לוותר על רכיבים חומרים זולים בלחשים שלך) ככישרון נוסף. אתה מקבל אותו בחינם, והוא לא נספר לך כנגד הכישרונות האחרים שלך.

לסיום, בני אנוש הם גזע שאחד ממאפייני הגזע שלו הוא כישרון אחד נוסף בחינם. זהו כישרון יחיד ואתה לא תקבל כישרונות נוספים מלהיות בן אנוש, אבל אתה מקבל את הכישרון החינמי הזה כבר עכשיו.

מה שאומר שככושף בדרגה 1 אתה מקבל 2 כישרונות ובנוסף אליהם את הכישרון Enchew Materials בחינם.

התשובה הטובה ביותר
חזרה