• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מהדורה 3/3.5 שאלה בנוגע לשיגורים

אם כבר בשיגור עסקינן, שאלה שכבר הרבה זמן מעסיקה אותי.
אם אני בהיאבקות, ואני משתגר (נגיד דרך יד"ל) האם אני מושך איתי את מי שמתאבק איתי? ועל הדרך, אם שני אנשים מחזיקים חפץ (נגיד מקל לצורך העניין, כל אחד מחזיק את המקל מצד אחר) ואחד מהם משתגר, האם המקל הולך איתו? נשאר במקום? הבחור השני נמשך?

שתי סיטאוציות שמצאתי את עצמי בהן, ופשוט בתור קבוצה לא ידענו מה לעשות.

התשובה הטובה ביותר
ליאור - אם אתה משתגר עם מישהו זה תלוי נטו במטרות של הלחש - לחש אישי ישגר רק אותך, לחש על מספר יצורים ישגר גם אותו אם אתה רוצה בכך (גם הוא צריך לרצות, או להיכשל בהצלה אם השיגור כפוי).
לגבי חפצים זה קצת יותר טריקי ואין לי באמת מושג. אני יכול להעלות על דעתי 3 אפשרויות - או שהאחד שהחזיק את החפץ ראשון נשאר איתו, או ששניהם מבצעים בדיקות מנוגדות לפריקה מנשק, או שמי שמחזיק בעיקר החפץ או ברובו לוקח אותו.
ליאור - אם אתה משתגר עם מישהו זה תלוי נטו במטרות של הלחש - לחש אישי ישגר רק אותך, לחש על מספר יצורים ישגר גם אותו אם אתה רוצה בכך (גם הוא צריך לרצות, או להיכשל בהצלה אם השיגור כפוי).
לגבי חפצים זה קצת יותר טריקי ואין לי באמת מושג. אני יכול להעלות על דעתי 3 אפשרויות - או שהאחד שהחזיק את החפץ ראשון נשאר איתו, או ששניהם מבצעים בדיקות מנוגדות לפריקה מנשק, או שמי שמחזיק בעיקר החפץ או ברובו לוקח אותו.

התשובה הטובה ביותר
חזרה