• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

פאת'פיינדר 1 לחש מגן- מצטבר?

עוד שאלה ~
האם הקסם:
Shield

School abjuration [force]; Level alchemist 1, bloodrager 1, magus 1, psychic 1, sorcerer/wizard 1, summoner/unchained summoner 1; Subdomain defense 1; Elemental School void 1

CASTING

Casting Time 1 standard action
Components V, S

EFFECT

Range personal
Target you
Duration 1 min./level (D)

DESCRIPTION

Shield creates an invisible shield of force that hovers in front of you. It negates magic missile attacks directed at you. The disk also provides a +4 shield bonus to AC. This bonus applies against incorporeal touch attacks, since it is a force effect. The shield has no armor check penalty or arcane spell failure chance.

הוא תוסף נצבר?
האם אני יכול להטיל על עצמי את הקסם הזה 10 פעמים ולקבל 40 דרגש?
או שזה לא נצבר ?

התשובה הטובה ביותר
לא, תוספים מאותו סוג לא מצטברים (יש סוג אחד שכן, אבל הוא היוצא מהכלל ואני תמיד שוכח אותו) הלחש הזה נותן לך תוסף מגן של 4, לכן כל תוסף מגן אחר- הופך ללא רלבנטי יותר. למעשה, גם אם לדמות יש מגן רגיל ביד (שנותן תוסף מגן לדרג"ש) אז הוא מפסיק להשפיע על הדרג"ש שלה כל עוד הלחש תקף (ולכן גם שריון מאגי, לא עובד עם שריון רגיל. אותו תוסף- שריון)
לא, תוספים מאותו סוג לא מצטברים (יש סוג אחד שכן, אבל הוא היוצא מהכלל ואני תמיד שוכח אותו) הלחש הזה נותן לך תוסף מגן של 4, לכן כל תוסף מגן אחר- הופך ללא רלבנטי יותר. למעשה, גם אם לדמות יש מגן רגיל ביד (שנותן תוסף מגן לדרג"ש) אז הוא מפסיק להשפיע על הדרג"ש שלה כל עוד הלחש תקף (ולכן גם שריון מאגי, לא עובד עם שריון רגיל. אותו תוסף- שריון)

התשובה הטובה ביותר
liorgonen3 אמר/ה:

תודה רבה :)

[mention]liorgonen3[/mention] התוסף שמצטבר עם עצמו הוא תוסף חמיקה.
הערה נוספת - אתה יכול להגיע לכמויות מפלצתיות של דרג''ש עם הלחשים והחפצים הנכונים, כי יש כל כך הרבה תוספים - שריון, מגן, שריון טבעי, הדיפה, זריזות, חמיקה, מזל, מקודש/טמא, תוספי הקסמה לשריון או למגן (שמעליו למגן את התוסף שלו ולכן מצטברים איתו)) תוספים מיוחדים כמו מתאם החכמה לנזיר, ועוד תוספים שבטוח שכחתי כי יש כל כך הרבה. אבל לא באתי להראות לך איך להפוך לטנק, המקום של זה הוא בעץ חדש.

כן אביעד, אפשר ליצור דמות עם 120 דרג"ש, אפשר ליצור דמות עם מליון ואחד נזק לסיבוב, ואפשר ליצור דמות בדרגה 1 שלוקחת כשרונות אפים. אבל מאחר ואנחנו לא מאנצ'קינים (או לפחות לא מנסים להיות) והמטרה שלנו זה לא ליצור את האל הכל יכול בדמות שחקן ולהרוס למנחה שלנו ולשאר הקבוצה את כל הכיף. אני לא רואה כל סיבה לציין את ההערה שלך, או מה הקשר שלה לשאלה. (או למה תייגת אותי, אבל ניחא)

XxrashxX- בכיף, רק אנא ממך, לא צריך לצוטט את כל מה שרשמתי. תאמין לי שבעץ הזה אנשים יודעים שהתכוונת אליהם כשרשמת תודה, זה סתם "תופס מקום" על הדף ודוחק דברים קדימה, אם עוד יש מישהו שמידי פעם עובר על העץ הזה כדי לגלות דברים שהוא לא ידע/לא היה סגור עליהם, זה סתם נותן לו עוד עבודה וסינון.

חזרה