ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

[פאת'פיינדר] לחש מגן- מצטבר?

יש לך שאלה על מבוכים ודרקונים או על פאת'פיינדר? בפורום זה תמצא את מיטב המומחים שיענו לך עליה. הפורום גם כולל מאות שאלות ששחקנים אחרים שאלו לפניכם, אתם מוזמנים לחפש בו ולראות אם השאלה שלכם כבר נענתה בעבר.
הפורום מיועד לכל המהדורות - מבוכים ודרקונים מהדורה 5, 4 או 3.5, פאת'פיינדר 1 או 2 וכמובן גם מהדורות ישנות יותר.
כללי הפורום
פורום זה מיועד לשאלות ממוקדות על המכאניקה של מבוכים ודרקונים וגם פאת'פיינדר. יש לציין בנושא של ההודעה את המהדורה הרלוונטית, בהתאם לתגיות הזמינות.
אם השאלה כבר זכתה לתשובה מספקת, הנושא יסומן ב V ירוק, והתשובה תופיע בהודעה הראשונה בנושא.
אם מדובר בשאלה כללית או הערה, יש לפרסם את הנושא בפורום מבוכים ודרקונים או משחקי תפקידים כללי. נושאים שאינם מתאימים, יועברו לפורומים אלו.
XxrashxX

[פאת'פיינדר] לחש מגן- מצטבר?

שליחה על ידי XxrashxX » 20 יולי 2018, 16:27

עוד שאלה ~
האם הקסם:
Shield

School abjuration [force]; Level alchemist 1, bloodrager 1, magus 1, psychic 1, sorcerer/wizard 1, summoner/unchained summoner 1; Subdomain defense 1; Elemental School void 1

CASTING

Casting Time 1 standard action
Components V, S

EFFECT

Range personal
Target you
Duration 1 min./level (D)

DESCRIPTION

Shield creates an invisible shield of force that hovers in front of you. It negates magic missile attacks directed at you. The disk also provides a +4 shield bonus to AC. This bonus applies against incorporeal touch attacks, since it is a force effect. The shield has no armor check penalty or arcane spell failure chance.

הוא תוסף נצבר?
האם אני יכול להטיל על עצמי את הקסם הזה 10 פעמים ולקבל 40 דרגש?
או שזה לא נצבר ?
על ידי liorgonen3 » 20 יולי 2018, 16:39
לא, תוספים מאותו סוג לא מצטברים (יש סוג אחד שכן, אבל הוא היוצא מהכלל ואני תמיד שוכח אותו) הלחש הזה נותן לך תוסף מגן של 4, לכן כל תוסף מגן אחר- הופך ללא רלבנטי יותר. למעשה, גם אם לדמות יש מגן רגיל ביד (שנותן תוסף מגן לדרג"ש) אז הוא מפסיק להשפיע על הדרג"ש שלה כל עוד הלחש תקף (ולכן גם שריון מאגי, לא עובד עם שריון רגיל. אותו תוסף- שריון)
עבור להודעה המלאה
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 24

עץ השאלות של פאת'פיינדר ושל מבוכים ודרקונים 3.5 - אתה שואל, המומחים עונים!

שליחה על ידי liorgonen3 » 20 יולי 2018, 16:39

לא, תוספים מאותו סוג לא מצטברים (יש סוג אחד שכן, אבל הוא היוצא מהכלל ואני תמיד שוכח אותו) הלחש הזה נותן לך תוסף מגן של 4, לכן כל תוסף מגן אחר- הופך ללא רלבנטי יותר. למעשה, גם אם לדמות יש מגן רגיל ביד (שנותן תוסף מגן לדרג"ש) אז הוא מפסיק להשפיע על הדרג"ש שלה כל עוד הלחש תקף (ולכן גם שריון מאגי, לא עובד עם שריון רגיל. אותו תוסף- שריון)
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
XxrashxX

שליחה על ידי XxrashxX » 20 יולי 2018, 16:46

liorgonen3 כתב:
20 יולי 2018, 16:39
תודה רבה :)
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 36

שליחה על ידי אביעד » 20 יולי 2018, 16:53

@liorgonen3 התוסף שמצטבר עם עצמו הוא תוסף חמיקה.
הערה נוספת - אתה יכול להגיע לכמויות מפלצתיות של דרג''ש עם הלחשים והחפצים הנכונים, כי יש כל כך הרבה תוספים - שריון, מגן, שריון טבעי, הדיפה, זריזות, חמיקה, מזל, מקודש/טמא, תוספי הקסמה לשריון או למגן (שמעליו למגן את התוסף שלו ולכן מצטברים איתו)) תוספים מיוחדים כמו מתאם החכמה לנזיר, ועוד תוספים שבטוח שכחתי כי יש כל כך הרבה. אבל לא באתי להראות לך איך להפוך לטנק, המקום של זה הוא בעץ חדש.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 24

שליחה על ידי liorgonen3 » 20 יולי 2018, 17:12

כן אביעד, אפשר ליצור דמות עם 120 דרג"ש, אפשר ליצור דמות עם מליון ואחד נזק לסיבוב, ואפשר ליצור דמות בדרגה 1 שלוקחת כשרונות אפים. אבל מאחר ואנחנו לא מאנצ'קינים (או לפחות לא מנסים להיות) והמטרה שלנו זה לא ליצור את האל הכל יכול בדמות שחקן ולהרוס למנחה שלנו ולשאר הקבוצה את כל הכיף. אני לא רואה כל סיבה לציין את ההערה שלך, או מה הקשר שלה לשאלה. (או למה תייגת אותי, אבל ניחא)

XxrashxX- בכיף, רק אנא ממך, לא צריך לצוטט את כל מה שרשמתי. תאמין לי שבעץ הזה אנשים יודעים שהתכוונת אליהם כשרשמת תודה, זה סתם "תופס מקום" על הדף ודוחק דברים קדימה, אם עוד יש מישהו שמידי פעם עובר על העץ הזה כדי לגלות דברים שהוא לא ידע/לא היה סגור עליהם, זה סתם נותן לו עוד עבודה וסינון.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה