הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

[פאת'פיינדר] חפצי קסם בדרגה 10 וזומבי בן לוויה

יש לך שאלה על מבוכים ודרקונים או על פאת'פיינדר? בפורום זה תמצא את מיטב המומחים שיענו לך עליה. הפורום גם כולל מאות שאלות ששחקנים אחרים שאלו לפניכם, אתם מוזמנים לחפש בו ולראות אם השאלה שלכם כבר נענתה בעבר.
הפורום מיועד לכל המהדורות - מבוכים ודרקונים מהדורה 5, 4 או 3.5, פאת'פיינדר 1 או 2 וכמובן גם מהדורות ישנות יותר.
כללי הפורום
פורום זה מיועד לשאלות ממוקדות על המכאניקה של מבוכים ודרקונים וגם פאת'פיינדר. יש לציין בנושא של ההודעה את המהדורה הרלוונטית, בהתאם לתגיות הזמינות.
אם השאלה כבר זכתה לתשובה מספקת, הנושא יסומן ב V ירוק, והתשובה תופיע בהודעה הראשונה בנושא.
אם מדובר בשאלה כללית או הערה, יש לפרסם את הנושא בפורום מבוכים ודרקונים או משחקי תפקידים כללי. נושאים שאינם מתאימים, יועברו לפורומים אלו.
XxrashxX

[פאת'פיינדר] חפצי קסם בדרגה 10 וזומבי בן לוויה

שליחה על ידי XxrashxX » 13 יולי 2018, 20:38

אהלן חברה, הרבה זמן שהחבורה שלי ואני לא שיחקנו, אבל עכשיו החלטנו לחזור שיש קצת זמן מהלימודים והכל והחלטנו לעבור לגרסאת pathfinder ויש לי שאלות לגבי זה, מאמין שיהיה עוד בעתיד חח..
1. כמה חפצי קסם מגיע לדמויות ברמה 10?
2.בנוסף יש לי חבר שרוצה לשחק נקרומנסר, האם זה אפשרי שיהיה לו חבר זומבי קבוע איתו? בתור בן לוויה?
על ידי The oldman » 14 יולי 2018, 08:13
ברוך השב :)
לגבי השאלה הראשונה, זה העושר של כל דמות לפי דרגה - http://paizo.com/pathfinderRPG/prd/core ... h-by-level
היא גם נמצאת בספר החוקים הבסיסי, פרק 12.

לגבי השאלה השנייה זה לא באמת שאלת חוקים - עקרונית אין בעיה ליצור זומבי, אבל הוא ימות בשניה. מציע לפתוח נושא נפרד עם מה בדיוק השחקן רוצה.
עבור להודעה המלאה
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
תשובות: 12
יצירת קשר:

עץ השאלות של פאת'פיינדר ושל מבוכים ודרקונים 3.5 - אתה שואל, המומחים עונים!

שליחה על ידי The oldman » 14 יולי 2018, 08:13

ברוך השב :)
לגבי השאלה הראשונה, זה העושר של כל דמות לפי דרגה - http://paizo.com/pathfinderRPG/prd/core ... h-by-level
היא גם נמצאת בספר החוקים הבסיסי, פרק 12.

לגבי השאלה השנייה זה לא באמת שאלת חוקים - עקרונית אין בעיה ליצור זומבי, אבל הוא ימות בשניה. מציע לפתוח נושא נפרד עם מה בדיוק השחקן רוצה.
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
XxrashxX

עץ השאלות של פאת'פיינדר ושל מבוכים ודרקונים 3.5 - אתה שואל, המומחים עונים!

שליחה על ידי XxrashxX » 14 יולי 2018, 14:26

תודה :)
וזהו אבל העושר הוא לאו דווקא של חפצי קסם, מרגיש לי מסוכן שאפשר לבחור איזה חפץ קסום שרוצים לפי הכסף שלהם.
הרי חפצי קסם הם לא דבר שקל להשיג, ובטח לא בדיוק החפץ אותו הם רוצים.

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה