נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

[מהדורה 4] שריונות מלאכת מחשבת

יש לך שאלה על מבוכים ודרקונים או על פאת'פיינדר? בפורום זה תמצא את מיטב המומחים שיענו לך עליה. הפורום גם כולל מאות שאלות ששחקנים אחרים שאלו לפניכם, אתם מוזמנים לחפש בו ולראות אם השאלה שלכם כבר נענתה בעבר.
הפורום מיועד לכל המהדורות - מבוכים ודרקונים מהדורה 5, 4 או 3.5, פאת'פיינדר 1 או 2 וכמובן גם מהדורות ישנות יותר.
כללי הפורום
פורום זה מיועד לשאלות ממוקדות על המכאניקה של מבוכים ודרקונים וגם פאת'פיינדר. יש לציין בנושא של ההודעה את המהדורה הרלוונטית, בהתאם לתגיות הזמינות.
אם השאלה כבר זכתה לתשובה מספקת, הנושא יסומן ב V ירוק, והתשובה תופיע בהודעה הראשונה בנושא.
אם מדובר בשאלה כללית או הערה, יש לפרסם את הנושא בפורום מבוכים ודרקונים או משחקי תפקידים כללי. נושאים שאינם מתאימים, יועברו לפורומים אלו.
סמל אישי של משתמש
Adran

[מהדורה 4] שריונות מלאכת מחשבת

שליחה על ידי Adran » 16 פברואר 2016, 15:24

איך שיריונות מלאכת מחשבת עובדים ? האם כל שיריון קסום הוא בהכרח אחד מאלו או שהם כמו הבסיסיים עם יכולות חדשות ומחיר שונה ? ואם כן אז איך המחיר נקבע ?
על ידי העוג הברברי » 16 פברואר 2016, 15:31
שיריון עם תוסף X פשוט משפר את נתוני הבסיס שלו- כי הוא עשוי מחומרים יותר איכותיים (וזה גם למה הוא על תוסף גבוה).

לדוגמא- שריון קשקשים 3+ מעניק סה״כ תוסף של 10+ לדרג״ש- שריון 7+, הקסמה 3+. לעומת זאת שריון קשקשים של קשקשי לטא 4+ מעניק תוסף 14+ לדרג״ש, 10+ מהשריון ו-4+ מההקסמה.

זה קשור למתמטיקה של השיטה למה היא מגדילה את תוספי הבסיס של שריונות בשלב מסוים, אבל זה עובד.
עבור להודעה המלאה
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 34
יצירת קשר:

Re: עץ השאלות של מבוכים ודרקונים 4 - אתה שואל, המומחים עונים!

שליחה על ידי העוג הברברי » 16 פברואר 2016, 15:31

שיריון עם תוסף X פשוט משפר את נתוני הבסיס שלו- כי הוא עשוי מחומרים יותר איכותיים (וזה גם למה הוא על תוסף גבוה).

לדוגמא- שריון קשקשים 3+ מעניק סה״כ תוסף של 10+ לדרג״ש- שריון 7+, הקסמה 3+. לעומת זאת שריון קשקשים של קשקשי לטא 4+ מעניק תוסף 14+ לדרג״ש, 10+ מהשריון ו-4+ מההקסמה.

זה קשור למתמטיקה של השיטה למה היא מגדילה את תוספי הבסיס של שריונות בשלב מסוים, אבל זה עובד.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 18 פברואר 2016, 16:24

תודה :)
עכשיו בנוגע לשאלתי האחרונה, איך המחיר נקבע ? לדוגמה, בתיבת האוצרות כתוב: "שריון שרשראות קריסטל-פלדה 4+ (סוג של שריון מלאכת מחשבת) עולה 45,000 מ"ז - כמו מחירו של שריון שרשראות 4+ שאינו מלאכת מחשבת".
אם אין הבדל בין המחירים אז אין צורך לרשום "מיוחד" במחיר, לעומת זאת, ה- "מיוחד" כן נמצא שם.
זה הוביל אותי לשאלה מהו המחיר/איך הוא נקבע לכל שריון ?
תודה מראש.
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 18 פברואר 2016, 16:41

המחיר הוא על פי דרגת החפץ, לא משתנה בעקבות כל שהחפץ הוא מלאכת מחשבת.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 18 פברואר 2016, 16:52

אז שריון לוחות רגיל קסום יעלה כמו לוחות טאראסק קסום ? אין הבדל במחיר שלהם אף על פי ההבדל הענק ברמת העוצמה ???
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 18 פברואר 2016, 17:18

שים לב לפסקה בטבלה ״תוסף הקסמה נדרש״.

כול שריון לוחות עם הקסמה של 6+ עשוי או מקשקשי טאראסק (מתיבת האוצרות) או מלוחות אל (מהספר לשחקן). לא יוצרים שיריונות עם הקסמות גבוהות שהם לא מלאכת מחשבת, וזה מעיין בונוס שמגיע עם זה שהשריון שלך ממש חזק- גם פלאפית זה מתאים, לא יוצרים שריון לוחות 6+ מפלדה פשוטה.
ניצחון! ועוד ניצחון!

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה