• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

חיפוש שחקנים (דיסקורד, מו"ד 5) מנחה מחפש שחקנים

A

Anonymous

Guest
אהלן
מחפש שחקנים לקמפיין קצר במערכה תוצרת-בית
נשחק בדיסקורד,בשימוש במאפיין השיחה הקולית שלו. סיכוי טוב שאנסה להעביר מפות מסובכות יותר של קרבות לדיסקורד, נראה איך ילך.
התקווה היא שהקמפיין ינסה להיות שבועי, אבל סך הכל אני רוצה לנסות להתאים אותו ללוח הזמנים של כולם.
אני בן 18, אני מעדיף שחקנים מסביבות הגיל שלי, אבל כל שחקן שלא חושש ממנחה צעיר מוזמן להצטרף.

מוזמנים לפנות אלי בדיסקורד Renn#3553 או להשאיר הודעה עם השם והתג שלכם בדיסקורד, כדי שאוכל לצרף אתכם לקבוצה המיועדת.
תודה רבה!

אהלן
מחפש שחקנים לקמפיין קצר במערכה תוצרת-בית
נשחק בדיסקורד,בשימוש במאפיין השיחה הקולית שלו. סיכוי טוב שאנסה להעביר מפות מסובכות יותר של קרבות לדיסקורד, נראה איך ילך.
התקווה היא שהקמפיין ינסה להיות שבועי, אבל סך הכל אני רוצה לנסות להתאים אותו ללוח הזמנים של כולם.
אני בן 18, אני מעדיף שחקנים מסביבות הגיל שלי, אבל כל שחקן שלא חושש ממנחה צעיר מוזמן להצטרף.

מוזמנים לפנות אלי בדיסקורד Renn#3553 או להשאיר הודעה עם השם והתג שלכם בדיסקורד, כדי שאוכל לצרף אתכם לקבוצה המיועדת.
תודה רבה!
אשמח ♜yaya467♜#6995 בן 17
שחקן חדש

חזרה