• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[מקוון, Roll20] מחפש שחקן חמישי למערכת אימה ב-Pathfinder 1E

TheRoar

פונדקאי חדש
(הפוסט הזה נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אך מיועד לנשים וגברים כאחד.)

הי,
אני GM/שה"ם שמחפש שחקן חמישי שישלים את החבורה. כרגע יש ארבע שחקנים, להם אני מריץ את מערכת האימה "Strange Aeons", עם המהדורה הראשונה של שיטת המשחק Pathfinder.

לפני ששחקן אחד עזב, היינו על סף השלמת הפרק הראשון ("In Search of Sanity"), ואנחנו עומדים להתחיל את הפרק השני: "The Thrushmoor Terror".
pic3015052.jpg

זוהי מערכה באיכות גבוהה, עם מפות צבעוניות ומפורטות, ועלילה מתוכננת היטב. אני גם משתמש ב-Syrinscape כדי לספק אפקטים קוליים שנבנו במיוחד בשביל המערכה הזו.
המערכה התחילה בדרגה 1, הדמויות עכשיו הגיעו לדרגה 4, וצפוי שיגיעו לרגה 17 לפני הסוף - תהליך שסביר שיקח מעל לשנה של משחק.

החבורה הנוכחית כוללת:
1) Cleric אנושית לשם אל המלחמה, המתפקדת בעיקר כמרפאת ולוחמת קפא"פ.
2) Occultist אנושי, המתפקד בעיקר כלוחם קפא"פ.
3) Summoner גנומי, שבעיקר מזמן מפלצת מחרידה שמשרתת אותו כלוחם קפא"פ.
4) Witch גנומית, המתפקדת בעיקר כמחלישת אויבים בעזרת קללות ומטילת לחשים ארקאניים.
מומלץ שהדמות החמישית תהיה מסוגלת למצוא ולנטרל מלכודות, לפרוץ מנעולים, ואולי גם לשכנע אנשים באופן דיפלומטי, אבל יש יותר ממקצוע אחד שיכול לעשות את כל זה, וזאת גם לא דרישה מוחלטת.

יש לצפות לשילוב של משחק תפקידים ואתגרים טקטיים כאחד, המתרחשים בעולם פנטזיה עם השפעה כבדה של ה-Cthulhu Mythos שנולד מכתביו של סופר האימה H. P. Lovecraft.

המשחק עצמו מנוהל עם Roll20, והתקשורת עם Discord באופן מקוון.
זמני המשחק הם כל שבוע ביום שישי, בין 21:00 ל-00:00 (הקסם נגמר בחצות! :) ).
ראוי לציין שאנחנו בדרך כלל משחקים רק אם יש לנו הרכב מלא, אבל אפשר לשנות זאת כל פעם עם רוב בהצבעה.

מועדף שחקן בסביבות גילי, שהוא 32, עם רמת אנגלית מתקדמת.
מועדף גם שחקן בעל נסיון עם משחקי תפקידים באופן כללי, ועוד יותר מועדף עם עם נסיון ב-Pathfinder באופן ספציפי.
בשביל השימוש ב-Roll20, דרוש מכל שחקן לתפעל מחשב שמסוגל להריץ Google Chrome או Mozilla Firefox, עם חיבור אינטרנט יציב. דרוש גם מיקרופון באיכות סבירה, אבל השימוש במצלמה אינו דרוש.

נבנה דמויות יחד, בשיחה מקוונת.
פרטים נוספים על ההרפתקאה, לרבות חוקי הבית שאני מפעיל בה, רשומים בלינק הזה (באנגלית, כי יש פה מונחים טכניים ואני רוצה למנוע בלבול).

המעוניינים מוזמנים להציג עצמם עם הודעה פרטית, או כאן בפורום, כדי שאחזור אליכם עם פרטי תקשורת נוספים.

דרור

חזרה