• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

שה"מ מחפש שחקנים [20+] [אזור השרון]

אביריון

פונדקאי חדש
אנחנו מחפשים שחקנים לקמפיין חדש , במהדורה 5 של מבוכים ודרקונים בגילאי 20+ . נפגשים פעם בשבוע/שבועיים בשאיפה ליום קבוע באזור השרון והמרכז.

קמפיין מקורי ישראלי מלא בהומור ואימה, טרגדיות וסיפורי אהבה, קונספירציות מזימות והחלטות קשות אשר יקבעו את גורל העולם והיקום כולו. הקמפיין כבר עבר 2 הרצות ועיצוב מחדש.
שואב השראה ממגוון קמפיינים, ספרים, סרטים, סדרות ומשחקים .
אני מנסה להתאים את העלילה והמשחקיות לפי מה שמעניין את השחקנים, ולפני המפגש הראשון ובניית הדמויות אני שואל את השחקנים מה מעניין אותכם ? מה אתם מצפים לפגוש? מה לא הייתם רוצים שיקרה? ומנסה לעשות שינויים קלים אך משמעותיים בקמפיין.

בקבוצה כבר יש 2 חברים שטרם עברו את הקמפיין. אחד מהם חסר ניסיון כך שהקבוצה מתאימה גם לשחקנים שחדשים בגרסא 5 או בכללי.

אני בן 24 מאזור השרון, שה"מ 5 שנים. עבדתי תקופה ארוכה בתור שליט מבוך כך שעברתי כל מני הכשרות ושיחקתי כשה"מ על בסיס יומי.
אני משתמש בתוכנה בשם Dungeon painter studio כדי להכין מפות עולם וקרב ומקוריות, לפעמים משלב קטעי וידאו ערוכים כקטעי מעבר והסבר.

אשמח אם תיצרו קשר דרך המייל [email protected]

:dragon:

חזרה