• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[חולון והמרכז] פוסט גיוס לקבוצת 5E חדשה!

עדכון חשוב!!!: כרגע הקבוצה מלאה, אם ישתנה - אעדכן! תודה לכולם.

"הרגשתם פעם שמישהו צופה בכם? לא סתם צופה בכם מעבר לפינה או בסמטה חשוכה, אלא מביט ישר אל תוך נשמתכם, אל הפחדים הגדולים ביותר שלכם?
אולי זו רק הרגשה חולפת.
אולי לא.

מה שבטוח זה שמשהו השתנה. באוויר, בעולם, או אולי בכם.
אולי זה מה שגרם לכם לנסות את מזלכם ולהתחיל חיים חדשים במקום אחר..."

אז שלום לכולם, בקרוב אני רוצה להתחיל בקמפיין חדש באיזור המרכז (חולון והסביבה), עדיפות לאנשים בוגרים (30+) אבל לא חובה ועדיפות לאנשים באיזור חולון והסביבה שיכולים לארח את המשחק.
אני אשתדל להיות ענייני לגבי הפרטים, מוזמנים בכיף לדבר איתי ולשאול שאלות – עדיף בפרטי.

תדירות: פגישה אחת לשבועיים (בימי חמישי אבל לא סגור סופית עדיין).
משך זמן פגישה: 3-4 שעות (תתחיל ב20:00).
גילאים: עדיף 30+ אבל לא חובה.
שיטה: מבוכים ודרקונים מהדורה חמישית.
קמפיין: קמפיין ועלילה שלי, חושב לשלב גם הרפתקאות מוכנות וערוכות בהתאם לקמפיין, אלתורים.
עולם מערכה: רוב הסיכויים שמייסטרה או ממלכות נשכחות, יש סיכוי שגם עולם מערכה משלי.
ניסיון: עדיף הכרות עם השיטה אבל אני פתוח לקבל חדשים שלהוטים ללמוד.
דגשים: איזון בין רולפליי, טקטיקה והרבה חקירה.
חשוב: מעדיפים לא מעשנים וכמו שאמרתי אנשים שישמחו לארח את המשחק.

רצוי מאד להיות נייד כדי לא להיות מוגבלים בשעות ונתון לחסדי התחבורה הציבורית.
אני מנחה רציני ולוקח את הקבוצות שלי ברצינות (גם אם זה רק כתחביב) ומחפש שחקנים/יות רציניים/יות שרוצים באמת לשחק ולא רק להעביר צחוקים או את הזמן (שלא תבינו לא נכון, האווירה כמובן תהיה כיפית שמחה ורגועה ויש המון כיף וצחוקים במשחק אבל חשוב לי שכל אלו יהיו כמשהו נלווה למשחק ולא העיקר שבגללו השחקן/ית מגיעים למפגש).

מצפה לשמוע מכם, אל תחששו לכתוב לי, מספר המקומות מוגבל ;)

נ.ב.
תשאירו לי מייל לחזור אליכם או תכתבו לי בהודעה פרטית!

היי, איני פעיל בפורום אבל אשמח לפרטים נוספים. בן 25, מאוד מנוסה בשיטה ומחפש קבוצה רצינית, גר בקרית אונו ויכול לארח מדי פעם. יכול כמעט בכל יום בשבוע חוץ מסופשים.
[email protected]

חזרה