• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

D&D 5e מנחה רחובותי מחפש 2-3 בנים/בנות באיזור גיל 20 להשלים לקבוצה לקמפיין ארוך

A

Anonymous

Guest
אהלן חברים
אני אלעד מנחה ושחקן מנוסה סביבות 4 שנים של הנחייה ואוהב מאוד
רוצה להתחיל קמפיין מתמשך בקרוב ברחובות ומחפש 2- 3 שחקנים שחקניות באיזור גיל 20 להשלים קבוצה (תהיו 4 - 5 טוטאל)
התכנון הוא קמפיין מתמשך אחת לשבועיים אצלי בבית בסופש חמישי בערב.
אני אומר מראש - אם אתם לא יכולים ורוצים להתחייב לחוויה המדהימה של קמפיין ארוך אל תדברו איתי - לא מבזבז את הזמן שלי על חברה לא רציניים שיפרשו אחרי שלושה - חמישה - עשרה מפגשים כי לא מתאים להם. לא מתאים לכם? לא יכולים? תחסכו לי ולכם.
אבל אם אתם כן בעניין ורוצים לחוות D&D 5e ששווה לחוות עם קבוצה וליהנות כולם ביחד, אשמח להנחות לכם :)
דברו איתי במייל [email protected]

eladk99 אמר/ה:
אהלן חברים
אני אלעד מנחה ושחקן מנוסה סביבות 4 שנים של הנחייה ואוהב מאוד
רוצה להתחיל קמפיין מתמשך בקרוב ברחובות ומחפש 2- 3 שחקנים שחקניות באיזור גיל 20 להשלים קבוצה (תהיו 4 - 5 טוטאל)
התכנון הוא קמפיין מתמשך אחת לשבועיים אצלי בבית בסופש חמישי בערב.
אני אומר מראש - אם אתם לא יכולים ורוצים להתחייב לחוויה המדהימה של קמפיין ארוך אל תדברו איתי - לא מבזבז את הזמן שלי על חברה לא רציניים שיפרשו אחרי שלושה - חמישה - עשרה מפגשים כי לא מתאים להם. לא מתאים לכם? לא יכולים? תחסכו לי ולכם.
אבל אם אתם כן בעניין ורוצים לחוות D&D 5e ששווה לחוות עם קבוצה וליהנות כולם ביחד, אשמח להנחות לכם :)
דברו איתי במייל [email protected]

המייל לא נכון!
המייל הנכון הוא [email protected]

חזרה