• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[רחובות, רשל"צ] מנחה מחפש שחקנים למשחק (מו"ד 5)

שלום לכם!
מנחה בן 21 מחפש 4-5 אנשים להנחות להם באזור רחובות/ רשל"צ, בסופי שבוע או במהלך חופשת סוכות.
לאחרונה רכשתי את הספרים Tomb of Annihilation, ghosts of saltmarsh וגם את Baldur's gate: Descent into Avernus ואני מעוניין להנחות לאנשים את אחד הספרים האלה. descent וגם tomb הם מגה-הרפתקאות (מערכות) שמיועדות לדמויות בדרגות 1-13 בערך ו-saltmarsh אלה אוסף של 7 הרפתקאות שאפשר לשחק ברצף עם טווח דרגות דומה.

דרישות שלי:
1. שחקנים שמוכנים ללמוד לשחק במהדורה 5 או שמכירים את החוקים באופן סביר
2. זמינות של אחת לשבוע/ אחת לשבועיים למפגשים של 3 שעות
3. הגעה למפגש 0 ליצירת דמויות ותיאום ציפיות

קצת על כל ספר (וסרטים שהם מזכירים לי):
1. Tomb of Annihilation- הרפתקאת חקירה, מסע והישרדות בג'ונגל מלא באל-מתים בחיפוש אחרי עיר אבודה שאחראית לקללה מסתורית. (אינדיאנה ג'ונס)
2. Baldur's gate: Descent into Avernus- מה שמתחיל כמו משימה פשוטה של חיסול אנשי כת מתברר כמלחמה בין הרוע לכאוס שעלולה לגרור את כל העיר איתה לגיהנום. (מקס הזועם)
3. ghosts of saltmarsh- אסופת הרפתקאות מחודשות העוסקות במפלצות ים, פיראטים, קנוניות ומבריחים, כמו גם ספינות וחקר מעמקים. (שודדי הקאריביים)

ניתן ליצור קשר דרך כאן או במייל [email protected]

חזרה