• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[רחובות] קבוצת "עיר בערפל" מחפשת שחקן/ית

גוראריה

פונדקאי חדש
הקבוצה שלנו מורכבת משחקנית, שני שחקנים ומנחה (אני). כולנו בני 30+ וחלקנו 40+. מחפשים שחקן/ית רביעי/ת בטווח הגילאים של הקבוצה. אנחנו משחקים פעם בשבועיים בימי שלישי בערב ברחובות.
המשחק הוא "עיר בערפל" (city of mist) משחק מבוסס מנוע האפוקליפסה. אין צורך להכיר מראש את השיטה אבל השחקנים נדרשים לבצע היכרות עם החוקים אחרי מפגש-שניים. במילים אחרות, אני מצפה מכם לקרוא את החלקים הרלוונטיים למשחק שלכם בספר החוקים לשחקן.
המשחק משוחק בעיקר עם דגש על התפתחות דמויות ועלילה ומעט מאוד (אם בכלל) פאוור גיימינג. חשוב לי להדגיש שהמטרה שלנו היא לתת לכל שחקן/ית בקבוצה מקום של כבוד. זה אומר שהבסיס לאינטראקציה בין השחקנים בקבוצה היא סבלנות והכלה ולא יהיה שום מקום למשהו אחר. הדמויות אצלנו רבות לפעמים, השחקנים תמיד נפרדים בחיוך.

המשחק מתרחש בשנות ה-90 בעיר הידועה בשם "העיר". השחקנים משחקים גיבורים בעולם 'נואר' שבו מיתוסים פורצים דרך אנשים רגילים כביכול. הקמפיין שלנו:
The man who sold the world
קמפיין שיתעסק בעיקר בהחלטות מוסריות מפוקפקות.
https://tmwstw.obsidianportal.com/

מוזמנים להשיב ל: [email protected]

חזרה