הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

מחפש 3-5 שחקנים למ''ת מקוון

לוח הודעות לחיפוש שחקנים, קבוצות ומנחים למשחקי תפקידים וגם מבוכים ודרקונים. הלוח כולל את כל השיטות, וניתן לחפש לפי אזור גיאוגרפי. אז בין אם אתם שחקנים ותיקים או חדשים, כאן תוכלו למצוא משחק חדש.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 23 יולי 2019, 12:22

שלום,
אני רוצה להריץ משחק מ''ת מקוון (אני בעד דיסקורד), בשיטה פשוטה ופלאפית שהמצאתי. המשחק הוא בעצם סוג של שיפור של משחק שפלדריק הריץ כאן בעבר, ובו השחקנים ישחקו דמויות בשבט ציידים מעידן הקרח בעולם פנטזיה, עם רוחות, דרואידים, שאמאנים ויצורים שונים ומוזרים. הדמויות יהיו כולן בנות אותו השבט וינווטו את התקדמותו והישרדותו בתקופה האכזרית של הקרח והשלג. אם אתם מעוניינים, שלחו לי בפרטי את הדיסקורד שלכם.
עץ הרשמה מפורט:
אש וקרח - פנטזיה פרהיסטורית - Google Docs
There, where I have passed, the grass will never grow again.

ארבעת ההנאות הגדולות ביותר - מנוחה אחרי אימון קשה, מים לגרון צמא, התבוננות באדם אהוב, וההרגשה שאחרי תפילה.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 26 יולי 2019, 16:16

עדכון - יש שלוש שחקנים, אז אם מישהו רוצה להירשם, עכשיו זה הזמן.
There, where I have passed, the grass will never grow again.

ארבעת ההנאות הגדולות ביותר - מנוחה אחרי אימון קשה, מים לגרון צמא, התבוננות באדם אהוב, וההרגשה שאחרי תפילה.

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה