• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

שחקן מחפש קבוצה (או להקים קבוצה) 5E במרכז

Korten Scarlet

פונדקאי מהשורה
היי, שמי קורטן, ואני מחפש קבוצה לשחק בה באזור המרכז! (בשביל הקבוצה הנכונה אני מוכן לנסוע רחוק.) לחלופין, אני מחפש 3 שחקנים ושה"מ כדי לבנות קבוצה חדשה! אני בן 23, מקרית אונו, עם המון ניסיון בגרסה 5 וגם ברולפליי בכללי.

יש קריטריונים לחיפוש שלי:

- 4 שחקנים (5 מקסימום) + שה"מ.
- גרסה 5, אין לי בעיה עם חוקי Homebrew.
- התחלה ברמות נמוכות, עם העדפה לרמה 1, אבל גם 3 זה בסדר.
- פעם בשבוע ביום ושעות קבועים, עם שאיפה לאורך סשן סביר כמו 4-5 שעות.
- עולם שהוא medium/low magic, או לפחות שהשימוש בו בקסם מרגיש אמין. Forgotten Realms אחלה לדעתי.
- קריטריון שעשוי להישמע קצת מוזר, אבל הייתי שמח אם היה סוג של איזון בין המינים/מגדרים בשחקנים, כי עד היום יצא לי לשחק כמעט אך ורק עם בחורים, והדינמיקה של כמעט כל הקבוצות הרגישה כמו "testosterone mega-bro roadtrip", והייתי רוצה לחוות משהו יותר מאוזן.

אפשר לארח אצלי בקרית אונו. אם יש מעוניינים, פנו אליי במייל [email protected] או בפייסבוק Korten Shani. אתם מוזמנים לשלוח גם פה הודעה או להגיב לפוסט הזה. תודה מראש!

היי אני תומר מהוד השרון בן 20 הייתי בכמה קבוצות מקוונות של 5 בעבר, אני יודע על 2 אנשים מכפר סבא שגם רוצים לשחק, אבל זה בחורים גם אבל אפשר לשחק בצורה שהיא לא testosterone mega-bro roadtrip לפי דעתי גם עם בחורים

בכל מקרה הדיסקורד שלי הוא Blue_Disco_Dude#6584
אם אתה רוצה לדבר על לעשות קבוצה

חזרה