עוד שבוע וחצי לדרקוניקון 2019
עוד שבוע וחצי דרקוניקון 2019, יומיים של משחקים וכיף והשנה יש לנו המון דברים טובים - קודם כל מפגש פונדקאים, אבל גם המון משחקי תפקידים, השקה ישראלית של פאת'פיינדר 2 ועוד. אם עדיין לא נרשמתם בהרשמה המוקדמת, מוזמנים להירשם כעת, או בקופות ביום הכנס.
http://www.dragoncon.co.il/games.aspx

שחקן מחפש קבוצה (או להקים קבוצה) 5E במרכז

לוח הודעות לחיפוש שחקנים, קבוצות ומנחים למשחקי תפקידים וגם מבוכים ודרקונים. הלוח כולל את כל השיטות, וניתן לחפש לפי אזור גיאוגרפי. אז בין אם אתם שחקנים ותיקים או חדשים, כאן תוכלו למצוא משחק חדש.
סמל אישי של משתמש
Korten Scarlet

שליחה על ידי Korten Scarlet » 01 יולי 2019, 15:18

היי, שמי קורטן, ואני מחפש קבוצה לשחק בה באזור המרכז! (בשביל הקבוצה הנכונה אני מוכן לנסוע רחוק.) לחלופין, אני מחפש 3 שחקנים ושה"מ כדי לבנות קבוצה חדשה! אני בן 23, מקרית אונו, עם המון ניסיון בגרסה 5 וגם ברולפליי בכללי.

יש קריטריונים לחיפוש שלי:

- 4 שחקנים (5 מקסימום) + שה"מ.
- גרסה 5, אין לי בעיה עם חוקי Homebrew.
- התחלה ברמות נמוכות, עם העדפה לרמה 1, אבל גם 3 זה בסדר.
- פעם בשבוע ביום ושעות קבועים, עם שאיפה לאורך סשן סביר כמו 4-5 שעות.
- עולם שהוא medium/low magic, או לפחות שהשימוש בו בקסם מרגיש אמין. Forgotten Realms אחלה לדעתי.
- קריטריון שעשוי להישמע קצת מוזר, אבל הייתי שמח אם היה סוג של איזון בין המינים/מגדרים בשחקנים, כי עד היום יצא לי לשחק כמעט אך ורק עם בחורים, והדינמיקה של כמעט כל הקבוצות הרגישה כמו "testosterone mega-bro roadtrip", והייתי רוצה לחוות משהו יותר מאוזן.

אפשר לארח אצלי בקרית אונו. אם יש מעוניינים, פנו אליי במייל thekorten@gmail.com או בפייסבוק Korten Shani. אתם מוזמנים לשלוח גם פה הודעה או להגיב לפוסט הזה. תודה מראש!
סמל אישי של משתמש
Blue_Disco_Dude

שליחה על ידי Blue_Disco_Dude » 01 יולי 2019, 20:56

היי אני תומר מהוד השרון בן 20 הייתי בכמה קבוצות מקוונות של 5 בעבר, אני יודע על 2 אנשים מכפר סבא שגם רוצים לשחק, אבל זה בחורים גם אבל אפשר לשחק בצורה שהיא לא testosterone mega-bro roadtrip לפי דעתי גם עם בחורים

בכל מקרה הדיסקורד שלי הוא Blue_Disco_Dude#6584
אם אתה רוצה לדבר על לעשות קבוצה

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה