פורים בפונדק - אתגר כתיבת סקירות
לקראת פורים ולרגל רענון עמודי הסקירות בפונדק, יש לנו אתגר כתיבת סקירות עבורכם - ובין כל מי שכותב סקירה יוגרל המשחק שם-קוד!
לפרטים: [תגובות] הצטרפו לאתגר הסקירות שלנו לפורים וזכו בפרס

מנחה מחפש שחקן למשחק מקוון

לוח הודעות לחיפוש שחקנים, קבוצות ומנחים למשחקי תפקידים וגם מבוכים ודרקונים. הלוח כולל את כל השיטות, וניתן לחפש לפי אזור גיאוגרפי. אז בין אם אתם שחקנים ותיקים או חדשים, כאן תוכלו למצוא משחק חדש.
כללי הפורום
יש להוסיף את הפרטים הבאים בעת חיפוש חבורה ו/או שחקנים:
1. אמצעי ליצירת קשר - במידה שנרשמתם לפורום, מומלץ להשתמש בהודעות פרטיות. אחרת מומלץ לפרסם מייל - רצוי שלא לפרסם מספר טלפון בפורום מטעמי פרטיות.
2. אזור גיאוגרפי בארץ
3. טווח גילאים רצוי
קישור לכללים המלאים: כללי פורום חיפוש שחקנים, מנחים, קבוצות
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 44

שליחה על ידי אביעד » 25 פברואר 2019, 23:09

1. אני לא מכיר את העולם, אני לא יכול לדעת מה המיקום שלי בתוכו. פשוט להמציא מאפיינים למיקום ואתה כבר תמקם על המפה עצמה בהתאם?
2. איך העולם שלך באמת עובד, ככל שמותר לנו לדעת?
3. לא הבנתי אילו נתיבים מופיעים למעלה, אם בכלל, כך שאוכל לבחור מהם.
4. אם אפשר לדעת על מהכאניקה של המשחק יותר מאשר "אתם מגלגלים ק20" אשמח.

בינתיים, המשחק נראה די דל לדעתי, וזה לא מעודד אנשים להצטרף. יש לך ניסיון במשחקי ניהול קודמים כמנחה?
הערת סיום - זה משחק ניהול, זהב לא אמור להרגיש נדיר. אם אתה רוצה לגרום למשאב להרגיש נדיר יש דרכים אחרות לעשות אז זה (לענ"ד), שבע"ה אפרט בעץ ייעודי השבוע.
סמל אישי של משתמש
המגדל הבודד
מיקום: (*קול של חרב אור נדלקת קרוב אליך*) אני חושב שאתה יודע איפה אני

שליחה על ידי המגדל הבודד » 26 פברואר 2019, 07:09

1.כן, אתה ממציא מיקום, ואני ממקם אותך בתוך העולם.

2.עובד מאיזו בחינה? קסם או מדע? אם לא בחרתם אחד משני הנתיבים של קסם או מדע, אין לכם יותר מדי ידע התחלתי בנושאים האלו. כמובן שבהמשך תוכלו לחקור יותר את העולם, אבל לא יהיה לכם את ה"פור" ההתחלתי שיש לשני הנתיבים האלו.

3.יש כמה נתיבים, שכל אחד מהם מוביל לדרך אחרת של העיר, ומשפיע על האופי שלה ועל הכיוון שלה בעולם.
למשל, נתיב הכלכלה ככל הנראה יקדם אותך למדינה עשירה וסוחרת, שככל הנראה תחזיק יותר שכירי חרב מאשר לוחמים מבני עמה (מעין קרתגו).
נתיב הלחימה יוביל אותך למדינה המשליטה אימה בדרך הקלאסית-גדודי לוחמים המטילים אימה בכל מקום בו הם עוברים באמצעות ביזה, כיבוש והרס. נתיב זה הוא היעיל ביותר להתפשטות מהירה, אבל הוא גם הנתיב המהיר ביותר לעימות מול כוחות שווים לך או אפילו חזקים יותר.
נתיב הקסם יקדם אותך למדינה שמתמקדת בפיענוח סודות העולם, התעסקות עם יצורים על טבעיים וכו'.
נתיב המדע יכול לקדם אותך כמעצמת ידע שמשתמשת בכישוריה כדי להכין לאויביה "הפתעות" בשדה הקרב, ולקדם את עריה באמצעות טכנולוגיה משוכללת.
נתיב התרבות יכול למקם אותך על המפה כמעצמה משפיעה. מי אמר שצריך לשלוט בעולם בכוח, אם במילא מדינות רבות משתמשות בכתב שלכם, מאמינות באותה דת כמוכם וחוגגות את אותם חגים?
נתיב הדיפלומטיה יכול למנף אותך לעוצמה באמצעות בריתות, שקרים חלקלקים ומניפולציות. תוכל לנצל ערים לשירותך, רק כדי לזרוק אותן מחר לכלבים. או לחלופין, תוכל לכרות בריתות וליצור פדרציה עם בעלי בריתך, לכבוש את העולם באמצעות מילים בלבד.

4.המכאניקה של המשחק תעבוד בעיקר באמצעות מה שאתם תכתבו. לא יהיו גלגולים ל"שכנוע", אלא יכולת השכנוע שלכם תלויה ביכולת שלכם להציע הצעות מפתות. גם לא יהיו גלגולים לחיפוש מכרות עשרות פעמים-פעם אחת לסריקת השטח מספיקה, אם לא כבשתם עיר כלשהי, ואז גם אין צורך לגלגל.
בקרבות, אתם תגלגלו נגד האויב, והנזק שייגרם לשני הצדדים תלוי בתוצאות הקובייה.

ניהלתי כבר כמה משחקי ניהול, אחד מהם גם בפונדק. המשחק מרגיש לך דל? למה? כי לא פירטתי מספיק בהתחלה? ובכן, אני יכול לערוך את ההתחלה עם כל מה שהוספתי עכשיו, ואם יש משהו שלא מרגיש לך מספיק מפורט, אתה מוזמן לשאול.
כשהעולם הוא מאוד לא ידוע, ואפילו כסף כאמצעי חליפין אין עדיין, אז זהב אמור להיות נדיר. בהמשך תוכלו לטבוע מטבעות, אבל כרגע הזהב הוא לא מטבע, אז אין צורך להשתמש בו כמשאב התחלתי.
נערך לאחרונה על ידי המגדל הבודד ב 26 פברואר 2019, 07:24, נערך פעם 1 בסך הכל.
.It's time for the jedi,to end
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 26 פברואר 2019, 07:15

בנוגע לנתיבים - צריך רק מישהו אחד מכל נתיב או שאפשר שניים? כי לא הזכרת את נתיב הלחימה שבו בחרתי...
There, where I have passed, the grass will never grow again.

ארבעת ההנאות הגדולות ביותר - מנוחה אחרי אימון קשה, מים לגרון צמא, התבוננות באדם אהוב, וההרגשה שאחרי תפילה.
סמל אישי של משתמש
המגדל הבודד

שליחה על ידי המגדל הבודד » 26 פברואר 2019, 07:20

אפשר שניים, פשוט שכחתי להוסיף. כבר מתקן.
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 26 פברואר 2019, 08:48

תודה על התשובות המפורטות.

כן, המשחק אכן הרגיש דל בגלל התיאור הלא מפורט. אשמח לפירוט על המשחק, ואשאל כל שאלה שתעלה על דעתי.

1. הנתיבים מציינים את המיקוד העיקרי של העיר, או את דרך ההתפתחות הבלעדית? לדוגמא - עיר עם נתיב הכלכלה והצבא תוכל/לא תוכל לבנות אקדמיה לקסם.
2. המשחק נועד להיות pvp בשלב כלשהו?

עובד על דף הדמות
סמל אישי של משתמש
המגדל הבודד

שליחה על ידי המגדל הבודד » 26 פברואר 2019, 09:19

פירוט על המשחק בנוגע למטרת השחקנים? ניצחון?

1.שים לב שאפשר לבחור רק נתיב אחד. והם מציינים את המיקוד העיקרי-אם באמצע המשחק עיר תרצה להחליף את המיקוד שלה ולהשקיע בקסם, היא תוכל, אבל היא תצטרך להשקיע הרבה יותר משאבים בכך מאשר עיר עם נתיב הקסם.

2.כן. המשחק יכול להגיע לpvp, אבל אני לא אדחק בשחקנים להילחם. אם הם יעדיפו לכרות בריתות אחד עם השני, אני לא אעמוד בדרכם. בסופו של דבר, אתם באותו עולם, כךשהיתקלויות של שחקנים הן בלתי נמנעות.
נערך לאחרונה על ידי המגדל הבודד ב 26 פברואר 2019, 11:05, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 26 פברואר 2019, 09:28

כן, וגם פירוט בנוגע לעולם, מה רמת הקסם שלו.
המגדל הבודד כתב:
23 פברואר 2019, 23:33
עיר המדינה תתפתח בכמה קריטריונים (שאת נקודות המוצא שלהם השחקן יבחר מתוך נקודות בחירה שהוא מקבל):
כלכלה
לחימה
תרבות
מדע
דיפלומטיה
קסם.
הח׳אן הטטרי כתב:
26 פברואר 2019, 07:15
בנוגע לנתיבים - צריך רק מישהו אחד מכל נתיב או שאפשר שניים? כי לא הזכרת את נתיב הלחימה שבו בחרתי...
המגדל הבודד כתב:
26 פברואר 2019, 07:20
אפשר שניים, פשוט שכחתי להוסיף. כבר מתקן.
המגדל הבודד כתב:
26 פברואר 2019, 09:19
שים לב שאפשר לבחור רק נתיב אחד
תחליט - נקודות, נתיב אחד, או שני נתיבים?

אשמח אם תקבץ הכל אחר כך בעמוד הראשי
שאלה בנוגע לעל-משחקיות - מה הנהלים של המשחק עצמו מבחינת קצב תגובות וכיו"ב, ומה תעשה אם יפרוש לך שחקן באמצע?
סמל אישי של משתמש
המגדל הבודד

שליחה על ידי המגדל הבודד » 26 פברואר 2019, 10:05

הכוונה היא לשניים שבוחרים באותו הנתיב.
בנתיב עצמו יש נתיבי משנה, להם מחלקים נקודות.
רמת הקסם בעולם היא די בסיסית. חוץ מאלו המתעסקים בנתיב הקסם, כולם יודעים קסמים מאוד בסיסיים של חיזוק כלי נשק או כלים, חיזוק הגוף ושליטה מועטה באיתני הטבע.

הנהלים של המשחק עצמו הם כאלו:
קצב תגובות נדרש הוא לפחות פעמיים בשבוע, על מנת שהמשחק ירוץ.
אני מצפה לתגובות ולדף דמות מושקעים, כדי שאני אוכל לכתוב גם לכם תגובות מושקעות-בקיצור, שיהיה לי מה לעבוד איתו.
אם שחקן יפרוש באמצע, הוא ידוב"ש, לא יימחק מהמפה.
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 26 פברואר 2019, 10:18

אני לא חלק מהמשחק אבל אני כנראה הולך לעקוב, אבל יש לי הצעה קטנה: על תגיד לשחקנים כאשר הם נתקלים זה בזה, תן להם זמן להבין שהם מתמודדים מול שחקן אחר ולא מול עם דב"ש.
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
המגדל הבודד

שליחה על ידי המגדל הבודד » 26 פברואר 2019, 11:02

המשחק יתנהל בדיסקורד, אבל אני אנהל כנראה רשומות למשחק, שם תוכל להציע הצעות לשחקנים אם אתה מעוניין.
וכן, אני לא ישר אצהיר על כל שבט אם הוא דב"ש או לא. רק כשהמגעים בין הערים יתקדמו, אני אצהיר על כך.

הערה לשחקנים:בסעיף של הצבא, נא לכתוב האם הצבא מקצועי או עממי, ואת כלי הנשק שלו. צבא מקצועי יצוייד בכלי נשק איכותיים יותר ואחידים יותר, בזמן שלצבא עממי יהיו דרגות חימוש שונות.
למשל, בעיר שהנשקים המסורתיים שלה הם הגרזן והחנית, צבא מקצועי יהיה חמוש כולו בגרזנים, מגנים טובים וחניתות קצרות. לעומת זאת, צבא עממי יורכב מקבוצות של עניים, החמושים בחניתות בלבד, קבוצות של פשוטי עם, החמושים בחניתות, מגנים וגרזנים קלים, וקבוצות של אצילים או עשירים החמושים בגרזנים כבדים, שריונות איכותיים ומגנים.
צבא עממי הוא גדול ומצוייד ברמות שונות, לעומת צבא מקצועי שהוא קטן יותר ומצוייד טוב יותר.
סמל אישי של משתמש
המגדל הבודד

שליחה על ידי המגדל הבודד » 01 מרץ 2019, 13:44

המשחק עדיין פתוח להרשמה. כרגע שני מקומות נתפסו מתוך שלושה.
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 01 מרץ 2019, 14:29

מי?
סמל אישי של משתמש
המגדל הבודד

שליחה על ידי המגדל הבודד » 01 מרץ 2019, 16:20

דרגוניין והח'אן הטטרי התקבלו. אתה וkwint stormbelow האחרונים שנשארו.

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה