עוד שבוע וחצי לדרקוניקון 2019
עוד שבוע וחצי דרקוניקון 2019, יומיים של משחקים וכיף והשנה יש לנו המון דברים טובים - קודם כל מפגש פונדקאים, אבל גם המון משחקי תפקידים, השקה ישראלית של פאת'פיינדר 2 ועוד. אם עדיין לא נרשמתם בהרשמה המוקדמת, מוזמנים להירשם כעת, או בקופות ביום הכנס.
http://www.dragoncon.co.il/games.aspx

שחקן בן 16 מחפש קבוצה בסביבת רחובות

לוח הודעות לחיפוש שחקנים, קבוצות ומנחים למשחקי תפקידים וגם מבוכים ודרקונים. הלוח כולל את כל השיטות, וניתן לחפש לפי אזור גיאוגרפי. אז בין אם אתם שחקנים ותיקים או חדשים, כאן תוכלו למצוא משחק חדש.
מיכאל פ

שליחה על ידי מיכאל פ » 23 דצמבר 2018, 00:41

שלום! שמי מיכאל, אני בן 16 ואני משחק מבוכים ודרקון כבר 4 שנים. אחרי הרבה זמן של לפחות שתי קבוצות קבועות יש לי כרגע רק קבוצה אחת ואשמח להצטרף לכל כל קבוצה, גם אם
הקמפיין או הרפתקאה כבר בעיצומה
כל קבוצה באיזור רחובות, נס ציונה, ראשון לציון והסביבה שצריכים או רוצים עוד שחקן אני אשמח להצטרף!
תודה רבה!
מיכאל פ

שליחה על ידי מיכאל פ » 23 דצמבר 2018, 00:43

תיקון מהיר: מבוכים ודרקונים xD
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 31

שליחה על ידי אביעד » 23 דצמבר 2018, 09:23

אחי, ממליץ לך לרשום פה פרטי יצירת קשר, כגון כתובת מייל (מומלץ), משתמש דיסקורד (מומלץ), או מספר טלפון (פחות מומלץ) כדי שיוכלו ליצור איתך קשר.
כי אם לא תעשה את זה הדרך היחידה ליצור איתך קשר תהיה כאן, בפונדק, ואנשים לא נוהגים להתחבר לפה פעמיים, אז הם ישאירו כאן הודעה, ילכו, אתה תקרא אותה, תענה להם, הם לא יחזרו, לא יקראו אותה, ואתה תישאר בלי קבוצה.
מיכאל פ

שליחה על ידי מיכאל פ » 23 דצמבר 2018, 11:53

סבבה, תודה על ההמלצה!
מייל michaelprimov14785@gmail.com
דיסקורד LordPrimov#3229
תודה!

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה