נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

חיפוש שחקנים נס ציונה מהדורה 5

לוח הודעות לחיפוש שחקנים, קבוצות ומנחים למשחקי תפקידים וגם מבוכים ודרקונים. הלוח כולל את כל השיטות, וניתן לחפש לפי אזור גיאוגרפי. אז בין אם אתם שחקנים ותיקים או חדשים, כאן תוכלו למצוא משחק חדש.
כללי הפורום
יש להוסיף את הפרטים הבאים בעת חיפוש חבורה ו/או שחקנים:
1. אמצעי ליצירת קשר - במידה שנרשמתם לפורום, מומלץ להשתמש בהודעות פרטיות. אחרת מומלץ לפרסם מייל - רצוי שלא לפרסם מספר טלפון בפורום מטעמי פרטיות.
2. אזור גיאוגרפי בארץ
3. טווח גילאים רצוי
קישור לכללים המלאים: כללי פורום חיפוש שחקנים, מנחים, קבוצות
לידי

חיפוש שחקנים נס ציונה מהדורה 5

שליחה על ידי לידי » 27 אוקטובר 2018, 14:15

שלום, אני חדשה כאן אבל לא בקהילת dnd5, אני מנחה כבר כמה זמן ועכשיו החלטתי לפתוח קבוצה חדשה בנס ציונה. הקבוצה תהיה בימי חמישי בערב, תיפגש פעם בשבועיים, והיא מתאימה רק לשחקנים בעלי ניסיון במהדורה 5.

- טווח גילאים, אני בת 23 אז סביב זה. כשהמינימום יהיה 18.
- המקום והזמנים קבועים, הם מותאמים לפי הנוחות שלי ושל השחקנים, אני מחפשת עוד שחקנים שיוכלו להתחייב להגיע פעם בשבועיים לתקופה.
- לבעלי אלרגיות, יש לי חתולים ומכרסמים. ואני לא יכולה להחביא את החתולים.
- העולם הוא עולם פנטזיה שאני בניתי בעצמי, עם כמה תוספות מעניינות הכוללות גזעים שחיקים חדשים שבניתי. מבחינת מקצועות זה לפי הספרים.
- הרבה דברים בעולם שלי מבוססים על סדרות ומשחקים שאני אוהבת, חלק עיקרי זה הרבה מפלצות שלקחתי מהסדרה דיג'ימון. אני מאוד אוהבת את זה זאת סדרת המשחקים האהובה עליי.

אם שכחתי להוסיף מידע תרגישו חופשי לשאול אותי. אנשים שמעוניינים מוזמנים לפנות אליי דרך הפייסבוק Lidi Pearl.

תגובה מהירה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה