• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

קבוצה אונליין לפאת'פיינדר 2.0

matande1

פונדקאי מהשורה
מחפש קבוצה אונליין לשחק את הפאת'פיינדר פלייטסט החדש, מוכן לשחק כשחקן או כשה"ם.
לא ממש מומחה בכל ההרצות אונליין, אבל מוכן ללמוד.
לפרטים נא להתקשר למספר 054-3304566, לשלוח מייל ל[email protected] או פשוט לענות פה.
אם זה חשוב למישהו, מעולם לא שיחקתי שה"ם אבל אני שחקן מנוסה וכבר כמה זמן שאני מנסה לקחת על עצמי את תפקיד השה"ם (ללא הצלחה).
מוכן לשחק הרפתקה מוכנה מראש או כל הרפתקה אחרת.

מישהו רוצה להיכנס לתפקיד השה"ם או שכולם רוצים לשחק?
אם לא שיחקת ממש בפאת׳פיינדר עד היום באף גרסה אז יש לך די הרבה ללמוד, פאת׳פיינדר הרבה פחות מזמין לשחקנים חדשים מאשר dnd5, הוא הרבה יותר מורכב.

פאת׳פיינדר 2 מורכבת בעיקר מפאת׳פיינדר 1, מו"ד 4 ומו"ד 5. אין בה יותר מדי מאפיינים חדשים, אבל היא מצרפת את כל החלקים הכי טובים של כל מהדורה למהדורה אחת, והיא עוברת הרבה יותר חלק מפאת׳פיינדר 1 מבחינת מהלך הקרב.

מבחינתי זה עוד זמין, אבל ההיענות הייתה די נמוכה אז לא ממש קרה משהו. אם נצליח ליצור קבוצה של שה"ם ולפחות שלושה שחקנים אז אפשר לגרום לזה לעבוד

כן, לא ממש עשיתי את החשבון את עכשיו חחח.
בכל מקרה אני לא ממש מבין בכל הקטע של הקבוצות אונליין, אף פעם לא שיחקתי באחת אז אעדיף אם מישהו אחר יוכל להסביר לי או משהו כזה. בכל מקרה תשאירו מספרי טלפון שנוכל לעשות קבוצת וואטסאפ או אם יש לכם הצעות אחרות תגידו.

חזרה