• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מחפש קבוצה עבור Shadowrun

Winterhawk

פונדקאי חדש
שלום,

אני חדש כאן, וכאמור בכותרת אני מעוניין להצטרף לקבוצה המשחקת Shadowrun.
שיחקתי בעבר מו"ד 5, Pathfinder, אך לצערי הנסיון שלי עם Shadowrun הוא דיי מועט (שיחקתי לתקופה קצרה).

בכל המקרים הנ"ל המשחקים התנהלו באנגלית.

העניין שלי במשחק התעורר מחדש מאז שיצאו לאור בשנים האחרונות הגרסאות הממוחשבות של המשחק.
יצא לי לקרוא לאחרונה חומרים שונים הקשורים למשחק, וכמו כן לצפות בפודקאסטים של משחק זה.

הנסיון שלי הוא בעיקר עם משחק בצורה מקוונת (באמצעות https://roll20.net/), וצורה זו היא המועדפת עלי עקב אילוצי זמן ומיקום.

אשמח לקבל תגובות \ הודעות אם מישהו מעוניין.

ראשית כל, הרשה לי לברך על הצטרפותך לפורום! :D

שנית, שלומות, גם אני שחקן, מעריץ וחובב גדול של Shadowrun, ולצערי הקבוצה האחרונה שבא הייתי יצאה לפגרה עד הודעה חדשה.
יש מספר שאלות אשר הייתי מעוניין לשאול על מנת לקבל הבהרה לגבי מה שכתבת.

1. באיזו מהדורה של Shadowrun שיחקת, או יותר מדוייק, איזו מהדורה אתה מחפש לשחק?
2. האם אתה מחפש קבוצה קיימת שמוכנה לקבל שחקן חדש, או שתהיה מעוניין להקים קבוצה חדשה במידה ויימצא שילוב מתאים של שחקנים ומנחה?

תודה רבה, כבר התחלתי לחשוש שלא אמצא כאן עניין במשחק הזה.
(די קשה למצוא אנשים מעוניינים, כנראה בגלל הקושי היחסי של הכללים והשיטה)

לגבי השאלות ששאלת:

1. עבר כבר זמן מאז ששיחקתי, למיטב זכרוני זו היתה מהדורה שלישית.
אבל עקב הזמן הקצר ששיחקתי בפועל הייתי אומר שאני כנראה יותר מכיר את המהדורה האחרונה,
עקב קריאת חומר וצפיה באחרים שמשחקים.

אין לי העדפה החלטית לגבי איזו מהדורה לשחק, אני מניח שרוב האנשים משתמשים במהדורה האחרונה,
וההיכרות שלי עם המהדורה החמישית היא אכן גדולה יותר. העניין שלי הוא בעולם בכלליותו, יותר מאשר במהדורה מסויימת. (אני כנראה אזדקק למעט עזרה כדי להיכנס שוב למשחק, בפרט אם מדובר באחת המהדורות המוקדמות יותר)

2. אני מעוניין להצטרף לקבוצה עבור המשחק, לא חושב תהיה לי "בעיה" של בחירה מרובה כאן,
קבוצות שמשחקות Shadowrun הרבה יותר נדירות מאשר Pathfinder או DnD.

בכל מקרה, העניין היחיד הוא שאין לי מספיק נסיון על מנת לשמש כמנחה בעצמי (למרות שלא הייתי מתנגד לנסות בעתיד היותר רחוק לאחר שאצבור נסיון עם המשחק), כל עוד יש מנחה ומספיק אנשים מעוניינים - זה מספיק בשבילי.

Shadowrun נחשבת לשיטה די מסובכת, אבל אם יש לך מנחה שמכיר אותה ונכונות ללמוד מנסיוני זה לא סוף העולם.
(אישית הצטרפתי בפעם הראשונה בלי לדעת הרבה)

המזל הוא שכשחקן אין צורך להכיר את כל השיטה, כל עוד אתה מוכן ללמוד את המכניקות שרלוונטיות לדמות שאתה משחק - אין שום בעיה.

חזרה