הרישום למנחים לדרקוניקון 2019 נפתח!
אוהבים להנחות? רוצים לנסות הרפתקאות חדשות או להריץ שיטה מיוחדת? הצטרפו למנחים האלופים של דרקוניקון, בין אם אתם ותיקים או שזו פעם ראשונה שתנחו בכנס - יש לנו גם הרפתקאות מוכנות. פרטים ותשובות לשאלות בנושא דרקוניקון 2019, 29-30 לאוגוסט, נפתח הרישום למנחים :)

למשחקים באזור רחובות דרושים שחקנים שרוצים להנות (או לסבול) בעולמות דמיוניים ומוכנים להקדיש כמה שעות מזמנם פעם בשבוע. ו

לוח הודעות לחיפוש שחקנים, קבוצות ומנחים למשחקי תפקידים וגם מבוכים ודרקונים. הלוח כולל את כל השיטות, וניתן לחפש לפי אזור גיאוגרפי. אז בין אם אתם שחקנים ותיקים או חדשים, כאן תוכלו למצוא משחק חדש.
blackgoat

למשחקים באזור רחובות דרושים שחקנים שרוצים להנות (או לסבול) בעולמות דמיוניים ומוכנים להקדיש כמה שעות מזמנם פעם בשבוע. ו

שליחה על ידי blackgoat » 15 פברואר 2018, 19:10

למשחקים באזור רחובות דרושים שחקנים שרוצים להנות (או לסבול) בעולמות דמיוניים ומוכנים להקדיש
כמה שעות מזמנם פעם בשבוע

החודשים האחרונים לימדו אותי שהדבר היחידי שבאמת משנה זה לו"ז שמסתדר והרצון והמחוייבות לשחק, אבל אם אתם מתעקשים.
מדובר בשלושה משחקים.
אחד ביום ראשון כל שבוע בו משחקים בעולם פנטזיה בעיר שנכבשה על ידי אויב אכזר בשיטה קלה ללמידה. אין הגבלת גילאים אבל אני חושב שהגילאים שם הם 30+ ואני הכי זקן בשנות השלושים המאוחרות.
אחד ביום ראשון פעם בשבועיים. משחקים בממלכות הנשכחות בשיטת omni בתקופה טכנולוגית שקצת גובלת בsteampunk. גילאים טיפה יותר מבוגרים.
אחד בימי שני שלישי או חמישי לרוב (נקבע כל שבוע בהתאם ללו"ז של השחקנים). קמפיין פאתפיינדר בדרגה שניה עם שחקנים מגיל ה18 עד ה40 פלוס.
עוד מידע?

ליצירת קשר
הודעה פרטית בפונדק
אימייל ewengilary@gmail.com
Ewen Gilary בפייסבוק
אורח

שליחה על ידי אורח » 18 פברואר 2018, 23:20

היי אני מראשון לציון בן 25 אין לי ניסיון כלל אבל הייתי רוצה ללמוד

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה