ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

מחפש משחק תפקידים מקוון

מחפש קבוצה? זקוקים לעוד שחקנים למשחק? זהו לוח הודעות של חיפוש שחקנים, קבוצות ומנחים למשחקים שולחניים, לכל השיטות, ברחבי הארץ.
סמל אישי של המשתמש
kosem10

מחפש משחק תפקידים מקוון

הודעה#1 » 12 פברואר 2018, 18:09

שלום.
כתבתי את זה כבר פעמיים בעץ חיפוש שחקנים מנחים ומשחקים, וענו על משחקים שיש להם עוד זמן.
אשמח למשחק שייפתח בשבועות הקרובים, חופשיטה פנטזיה / מד"ב / אפוקליפסה / סייבר פאנק ולא גרפי מדיי.
אני יודע שזאת חתימה גרועה וחסרת פואנטה, אבל עברתי על החתימה הקודמת שלי והיא לא מעודכנת בכלל.
ד"א, חזרתי לפורום! :D

thewolf

מחפש משחק תפקידים מקוון

הודעה#2 » 12 פברואר 2018, 18:48

אם לא ענו לך שמה עלך משחקים בסגנון שאתה רוצה שעומדים להיפתח בקרוב אז לא יענו לך גם כאן זה לא ישתנה.

סמל אישי של המשתמש
dragonitzan

מחפש משחק תפקידים מקוון

הודעה#3 » 13 פברואר 2018, 09:40

כנ"ל.

בנוסף, אתה יכול למצוא משחק עם מקום פנוי ולהצטרף (בחוזרים לאלאגזיה אמור להיות מקום) או לפתוח אחד בעצמך.

יש משחק מו"ד 4 שנפתח כרגע (שער הצלמוות) שאתה יכול להצטרף אליו, יש הרבה שמתמודדים על שני המקוות הפנויים שנותרו. אז אם מו"ד 4 טוב לך, זאת אפשרות (המשחק ללמד את מו"ד 4, אז אם אתה לא יודע אפילו יותר טוב.)
"מה יש בעולם ששווה לחיות בשבילו? חתולים. חתולים זה דבר נחמד."

[נאמר ע"י מוות, ספרי טרי פראצ'ט]

amir_gold

מחפש משחק תפקידים מקוון

הודעה#4 » 13 פברואר 2018, 14:31

אני מחפש שחקנים לואנור בדיסקורד

סמל אישי של המשתמש
kosem10

מחפש משחק תפקידים מקוון

הודעה#5 » 13 פברואר 2018, 16:37

אני אחכה עד שאולדמן יענה לי בנוגע לשיטה ששלחתי, ואז אם הוא יעלה את השיטה אפתח משחק ניסיון לשיטה.
אני יודע שזאת חתימה גרועה וחסרת פואנטה, אבל עברתי על החתימה הקודמת שלי והיא לא מעודכנת בכלל.
ד"א, חזרתי לפורום! :D

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

• נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים