• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מחפשים שחקנים לקבוצה בנס ציונה

csroy

פונדקאי חדש
שלום,

אני מחפש מספר שחקנים/ות (30+ אבל גמיש) להצטרף קבוצה קיימת.

כרגע אנחנו משחקים בעולם פנטזיה בשיטה בשם Early Dark, אבל לאורך השנים הרצתי משחקים בשיטות ועולמות שונות כגון:
Mage the Ascension, Shadowrun, FATE,

בגדול אני מריץ קמפיין מסיים אותו ואז נערכים לקמפיין הבא - מחליטים על שיטה, עולם ועוד.

מי אני:
שמי רועי אני בן 44 נשוי +2 (+2 חתולים וכלבה) משחק מאז גיל 13. התחלתי במו"ד (שאז נקרא D&D Red box) ומשם עברתי לשיטות אחרות.

כרגע אנחנו משחקים ביום ראשון כל שבוע שני מ 20:00 עד חצות פלוס מינוס. מאחר שהמשחק בנס ציונה רצוי דרךמילוט ממונעת.

אשמח לדבר ולתת עוד פרטים:

[email protected]

טוב, נקפיץ את ההודעה ונוסיף עוד פרטים על הקמפייו החדש:

הדרך השברירית

חלל הגבול האחרון...

אלו היו שנות הזהב שלנו, היינו כל כך בטוחים בעצמנו. מגלי עולמות נישאים על ספינות צי הפדרציה מביאים את בשורת השלום של הפדרציה לגלקסיה כולה. מי יסרב לנו? מי יפנה עורף לבשורת השלום והקידמה?

היינו כמו אלים חדשים, בטוחים בעצמנו, גאים בפדרציה שהקמנו ומשוכנעים בצדקת דרכנו. כך המשכנו להסתחרר קדימה מונעים ע"י יוהרה ועיוורון. כל כך בטוחים שהעתיד יהיה שלנו ואיש לא יתנגת לנו ואז הגיעו הקלינגונים...

"הדרך השברירית" (The Fragile Path) הוא קמפיין המתרחש בעולם של מסע בין כוכבים, כעשר שנים לפני תחילת דרכה של האנטרפרייז. הקמפיין מתרחש בתקופת המלחמה עם הקלינגונים כפי שמוצגת בסידרה החדשה (Star Trek: Discovery). הקמפיין יעקוב אחרי קורות צוות ספינה שניקלע למלחמה ויעמיד במבחן את כל האידיאלים של הפדרציה מול זוועות המלחמה והצורך לנצח ולשרוד.

הקמפיין יכיל אלמנטים של מסע בין כוכבים אבל עם טיווסט אפל, המתרגם האוניברסלי לא תמיד יעבוד ועם כן לא תמיד בצורה טובה. לא תמיד יהיה פתרון טוב לבעיה ויהיה מחיר לשלם בכל ולפעמים גם הצלחה תרגיש כמו תבוסה.

אנחנו קבוצה (בני 30+) שנפגשת פעם בשבועיים בימי ראשון משעה 20:30 עד 23:30 (לפעמים עד חצות). המפגש מתרחש בנס ציונה ואנחנו מחפשים עוד שני שחקנים להצטרף אלינו כדי שנוכל להתחיל את הקמפיין.

לפרטים אפשר לפנות לרועי (ה – GM) בדוא"ל [email protected]

חזרה