• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[אונליין רול20] שחקן מחפש מנחה להקמת קבוצה רצינית

A

Anonymous

Guest
היי לכולם. אני שחקן שמחפש מנחה שמעוניין להתחיל מערכה אונליינית ברול20 שתהפוך לחוויה לדורות ולא סתם Good Time פעם בשבוע - שבועיים.

המילים קצת מפוצצות, אבל הכוונה שלי היא שהמערכה תכלול משחק תפקידים עמוק בין הדמויות ובין הדמויות לעולם, תהיה מאתגרת טקטית ונרטיבית, ותכלול משחק במספר פלטפורמות (המשחק עצמו יהיה ברול 20 אבל תהיה כמו כן סביבה להמשיך את משחק התפקידים בין הדמויות בין סשן לסשן).
אני הייתי מעוניין שהמשחק ירוץ פעם בשבוע-שבועיים למשך זמן ארוך, יהיה בשיטה כלשהי שמאפשרת עומק מכני / אתגרי + נרטיבי, אבל אני ממש לא נועל את עצמי לשיטה ספציפית כל עוד השיטה יכולה לספק את העומקים שציינתי.

מה אני רוצה מהמנחה:
* שיתייחס למשחק הזה בתור הבייבי שלו
* שיהיה לו הרבה זמן להשקיע. אני יודע שלאנשים יש עבודה, לימודים וחיים חברתיים ומשפחתיים ענפים, אבל אני מחפש אנשים שמשחקי תפקידים הם אחד מהתפקידים הראשונים מבחינת סדרי העדיפויות בשבילהם ומרגישים ש"עוד מערכה חביבה" לא מספקת אותם והם צריכים משהו מעבר.
* שיידע לסנן שחקנים - יש לא מעט פעמים ששחקנים לא עומדים בדרישות גבוהות בגלל אינסוף סיבות. המנחה צריך ללכת לכיוון השחקנים אבל במידה והוא רואה שפשוט אין התאמה בין השחקן והדרישות אז לדעת להפרד ממנו ולא להשאיר אותו ולהוריד את רמת המשחק.

מה אני מוכן לספק בתור שחקן (וידרש גם משחקנים אחרים)
* המון אכפתיות והשקעה. המנחה ייתן המון תעדוף וישקיע המון זמן במשחק, ככה גם צריכים השחקנים. בסשן ומחוץ לו.
* השארות בדמות כמה שיותר בזמן סשנים
* רצון להמשיך את המשחק כל הזמן - מעבר לסשנים החד/דו שבועיים, בפלטפורמות כמו צ'אט / מסמך גוגל / אימייל / פורום / פורטל.
* ללמוד את השיטה, ללמוד את העולם והמערכה שהמנחה יציב.
* השתתפות בהוצאות - רול20 דורשת תשלום חודשי בשביל כל מיני פיצ'רים נחמדים וככה גם אתרים אחרים. לפעמים יש רצון להשתמש בכל מיני map packs ותוכן אחר שעולה כסף. אני אישית קניתי תוכן במאות דולרים כבר למערכות שלי ואני מוכן לעזור למנחה בנטל הכספי במידת הצורך והרצון.
* השתתפות ביצירת תוכן - כתיבת סיכומי מפגש, הרחבת רקע, וכל תוכן אחר המנחה ירצה לספק.
אם יש מנחה כלשהו שהבקשה שלי קולעת בדיוק למחשבות שלו ומחפש להרים משחק בסגנון שאני מתאר - שירגיש חופשי לדבר איתי בפייסבוק שלי - Omry Bass ושנוכל לראות ביחד איך אפשר להרים את העסק.
אם יש שחקנים שקראו את זה והיו רוצים להיות חלק מהעסק הזה מוכנים גם כן לדבר איתי.

המון תודה!

חזרה