• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

ריכוז שחקנים לroll 20 (הנהלה: נא לא לפרסם בעץ הזה, דיון בלבד)

Rejinald

פונדקאי מהשורה
ראיתי בפורום הזה הרבה הצעות למשחק רול 20 אבל כל אחת מהן קיבלה תגובות מועטות.
לכן פה-בנושא הזה כל מי שרוצה לשחק, מחפש שחקן, שה"מ או עש"המ יוכל לשאול ולדבר אם אחרים.

(אנא-אל תתנו הגבלת גיל למשחק כי ברצינות, זה מעציב כאלה שהם מנוסים, אבל לא מבוגרים)

בכל מקרה המייל שלי: [email protected]
ולמי שיותר נוח בטוויטר: Amit Ross

שבת שלום

רעיון טוב, אהבתי.
ואת האמת שאני בדיוק מחפש להקים קבוצת ROLL20 חדשה, כי כרגע אני נטול קבוצה ומאוד רוצה לחזור לשחק או להנחות.
אני שקד, בן 24, אזור זמן ישראל (אולי זה רלוונטי לאנשים.. לא יודע.. משחק אינטרנטי וזה…)
הדבר שמדליק אותי כרגע ובא לי לשחק בו הוא: משחק אקשן בעולם של אווטאר כשף האוויר האחרון.
כתבתי חד"פ בעולם לשיטה שנקראת "וושו" שאני מעוניין להריץ.
וושו (שההתחלה המהירה שלה תורגמה לעברית וזמינה להורדה באתר הפונדק) משלבת אקשן מטורף, תיאורים מגניבים ומכניקה פשוטה, מה שלדעתי ילך ממש טוב עם האווירה של הסדרה והעולם של אווטאר.
אז אם יש פה מישהו שמעוניין להצטרף למשחק חד פעמי שממנו בתקווה אולי תתפתח מערכה (קצרה או ארוכה, זה כבר תלוי בקבוצה שתיווצר) אנא צרו איתי קשר פה או במייל:
[email protected]

שיטות נוספות שאני מכיר ומוכן להנחות בהן משחק חד"פ/מערכה לעתיד:
-Edge of the Empire (קצה האימפריה, השיטה החדשה של מלחמת הכוכבים מבית FFG)
-The One Ring (הטבעת האחת, שיטה לעולם של שר הטבעות וההוביט)
-Savage Worlds (עולמות פראיים, שיטה גנרית שהסיסמה שלה היא "מהיר, אכזרי וכיף")
-Fantsasy Age (עידן הפנטזיה [?], השיטה של Dragon Age המותאמת למשחק בעולם פנטזיה גנרי)
-City of Mist (עיר בערפל, משחק חקירה בלשי בעולם פנטזיה מודרני, קניתי עכשיו את ערכת ההתחלה ואני עוד צריך לעבור עליה כמו שצריך לפני שאריץ אותה, אבל זאת אופציה קיימת)

אדגיש שאני מאוד אשמח לשחק ולהנחות בעולם של אווטאר כרגע, אבל אם לא אמצא שותפים לנושא הזה, אני מוכן להתפשר על להנחות באחת מהשיטות האחרות שהזכרתי כאן.

כדאי לציין שמיעוט תגובות לעץ מסוים לא בהכרח מעיד על האם מי שפרסם אותו הצליח למצוא קבוצה או לא. המטרה בפורום הזה היא לא לנהל דיון פה בפורום, אלא לפרסם מה אתה מחפש ואת פרטי הקשר שלך (רצוי מייל!), כך שאנשים יוכלו ליצור איתך קשר באופן פרטי.
דבר נוסף, זה שהעץ הזה יכול לשקוע מהר מאוד למטה ואז הוא לא כל כך יגשים את מטרתו כעץ מרכז. היה יותר כדאי אם לפני שפתחת עץ כזה, היית מבקש מאחד המנהלים להפוך אותו לדביק, או יותר טוב - לשאול אם בכלל יש צורך בעץ כזה. אני חושב שזו לא גישה נכונה - כל מי שיפרסם את המשחק שלו בתוך העץ בעצם לא יקבל חשיפה בפורום חיפוש, כי יהיה צורך להיכנס לעץ הזה כדי לראות את ההודעה שפרסם. עץ מרכז במקרה הזה יותר פוגע מעוזר.
דבר אחרון, לגבי עניין הגיל - רוב האנשים אינם מעוניינים לשחק עם אנשים בגיל שונה מאוד מהם, זו פשוט המציאות (בייחוד שחקנים מבוגרים עם שחקנים צעירים). לבקש לא לתת הגבלת גיל יוביל רק לאכזבות ואי נעימויות בהמשך.

סתם שאלה... למה אבל לא למנף את ההצעה של הבחור ולהפוך את הנושא הזה לנעוץ, נגיד?
עם השינויים ההכרחים כמו הגבלת הגיל שציינת, אבל עדיין אפשר לעשות עם זה משהו חוץ משזה יעלם למטה עם שאר ההודעות.

מי שמחפש קבוצה מוצא אותה מתישהו וזה הופך ללא רלוונטי, אין טעם לרכז בנעוץ את כל מ שחיפש קבוצה לפני שנה.
מי שרוצה קבוצה ברול20 או בכל פורמט אחר, שיפתח עץ וזהו. אם הוא לא מוצא לא אמורה להיות בעיה להגיב בו ולהגיד שעדיין רלוונטי.

yellow_acid אמר/ה:
מי שמחפש קבוצה מוצא אותה מתישהו וזה הופך ללא רלוונטי, אין טעם לרכז בנעוץ את כל מ שחיפש קבוצה לפני שנה.
מי שרוצה קבוצה ברול20 או בכל פורמט אחר, שיפתח עץ וזהו. אם הוא לא מוצא לא אמורה להיות בעיה להגיב בו ולהגיד שעדיין רלוונטי.
אוקי קיבלתי...

לא מכיר את roll20 אבל אם יש שמות משתמש באתר ההוא אפשר בהחלט לבנות כאן אינדקס שמרכז שמות של שחקנים ישראלים ברול20 - זה המצב?
(באופן דומה לאינדקס כאן: https://www.pundak.co.il/forums/threads/32835)

זה אתר שמשמש כשולחן משחק אינטרנטי.
בגדול השה"ם יוצר מפה, שם עליה טוקנים שהשחקנים יכולים להזיז, ומגלגלים קוביות. יש עוד כל מיני פיצ'רים מגניבים כמו האפשרות לחשוף לשחקנים את החלק הרלוונטי או אכסנה של דפי דמות.
בנוסף יש שם צאט מובנה ואפשרות לשיחה קולית או ווידאו.

לדעתי אין טעם לעשות בזה ריכוז שמות משתמשים, כי הצורה בדרך כלל היא שאחרי שמקימים קבוצה אז נכנסים לרול20, ולא מחפשים בתוכו שחקנים להקים קבוצות.

צריך גילדה רק לשחקני ROLL20, או להכניס את האפשרות לסמן שאתה מחפש לשחק ברול20 גם לגילדה הקיימת, זה נראה לי מה שצריך.
ואני לא מסכים איתך yellow_acid, כי אני הייתי בדי הרבה קבוצות רול20 ואני שמתי לב למכנה משותף לכולן: הן נוטות להתפרק מהר יותר מקבוצות שולחניות. אז אולי דווקא כן כדאי ליצור איזה מאגר עם שמות של שחקנים והעדפות משחק בROLL20.

שחקנים שמשחקים ברול20 זה בדיוק כמו כל שחקן אחר, אין סיבה לעשות הפרדה מיוחדת.
רעיון המאגרים המפרידים והתת-תת-סוגי שחקנים רק מוביל בסופו של דבר להתפצלות הקהילה הגדולה ויצירה של קהילות מסוגרות בעצמן. כל המטרה של הפורום הזה הוא להכיל את כל השחקנים מכל הסוגים, במקום אחד.
וגם, מה שילו אסיד ציין זה סיבות מאוד טובות למה לא צריך להיות עץ שמוקדש לשחקני רול20, או כל תת-קבוצה אחרת.

אולדמן - האמת שזה מצחיק שאתה לא מכיר רול20. אולי אתה צריך לנסות את זה מתישהו. בסה"כ אפשר להגיד שזה סקייפ משוכלל לשחקני תפקידים, שמאפשר לשים מפות וטוקנים ולגלגל קוביות. וכמו שילו אמר, אין פואנטה למאגר שמות משתמש וכאלה.

איש, לי יש קבוצת רול20 שמחזיקה כבר מעל 6 שנים. זה מאד תלוי בסוג האנשים לא בפלטפורמה שהם משחקים בה.

לגבי המאגר, אני בעד מאגר באופן כללי של אנשים שרוצים לשחק עם דרך נוחה ליצירת קשר. היתה לי קבוצה שהחזיקה איזה שנתיים שנוצרה על ידי זה שנכנסתי לאיזה מאגר שחקנים ברשת ושלחתי מיילים לכמה עשרות אנשים עד ש2 מהם ענו לי, אז אני ראיתי בעצמי שזה יכול להועיל. (אני אפילו לא זוכר למה היא התפרקה)
אבל גם אם יש מאגר, אין סיבה להגביל אותו לרול 20. פשוט מאגר עם שחקנים...

yellow_acid אמר/ה:
אבל גם אם יש מאגר, אין סיבה להגביל אותו לרול 20. פשוט מאגר עם שחקנים...
צודק. יש את הגילדה, אבל שם אין אפשרות לסמן שאתה מחפש לשחק בROLL20 (בינתיים)...

אני בן 18 מהמרכז.
אפשר להצטרף לקבוצה שאתה מקים האיש המסתורי?
אין לי בעיה ממש עם הסגנונות של משחקי תפקידים שונים.
המייל שלי: [email protected]
אפשר לדעת בבקשה כמה שחקנים אתה מתכנן לקבוצה ומתי אתה מתכנן לפתוח אותה?
אני מעדיף לשחק במשחק אינטרנטי

חזרה