• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מודים לטוטאל וור של אטילה ורומא 2

הח׳אן הטטרי

פונדקאי ותיק
פונדקאי מפגשים חבר.ה בהיכל התהילה פונדקאי החודש
זו סקירה קצרה מההתרשמות שלי מכמה מודים (campaign mod) לאטילה ולרומא 2. אשמח אם תמליצו כאן גם על מודים.

אטילה:
  • עידן הויקינגים (Age of Vikings): מוד מושקע ונחמד לקמפיין של AOC, ששנת הפתיחה שלו היא 868 ושיש בו מדינות חדשות ומושקעות (כולל הצאצאים של רגנאר לודברוק, יאי!) ואין בו באגים וכו'. ממליץ מאוד למי שאוהב ויקינגים.
  • עידן יוסטיניאנוס (Age of Justinian): מוד פצפון לקמפיין הראשי, שכולל את רוב העמים המקוריים וללא שינוי, מלבד העובדה שהמשחק מתחיל ב-572 אאל''ט ולכן חלק מהעמים ''עברו דירה'' (הגותים, סואבים, פרנקים והונדלים הקימו ממלכות, הסלאבים התפשטו מערבה, הסאסאנים שולטים עכשיו על הסטרפיות שלהם). מומלץ מאוד למי שמחפש את האווירה של הקמפיין המקורי אבל שונה.
  • 1212 AD: מוד שאפתני שאמור להביא אותנו לשיא ימי הביניים, אך אני חושד שהוא עדיין בבנייה - אין קמפיין ניהולי, ויש באגים מעצבנים בגרפיקה של החיילים בקרב (במקום בגדים ושריונות יש חלל ריק).
  • עליית מורדור (Rise of Mordor): עוד מוד שאפתני שמחזיר אותנו לארץ התיכונה של ימי מלחמת הטבעת, רק שאנחנו בעצם מובילים את הממלכות והצבאות השונים. עדיין אין קמפיין ניהולי ולא כל הצבאות הושלמו, אבל מאלו שכן (גונדור, אייזנגארד ודייל) התרשמתי מאוד לטובה, אין באגים בכלל, ואני מצפה מאוד לראות לאן זה יתקדם.
רומא 2:

כאן הורדתי רק אחד - DIVIDE ET EMPIRE, שמתיימר להיות שדרוג של הקמפיין המקורי. ובכן, הרעיון מגניב מאוד, אבל יש המון באגים בגרפיקה וכו' שדי מקלקלים את חוויית המשחק.

אחלה מודים, ה1212AD הולך להיות המוד הכי טוב שיצא לאטילה כאשר ישוחרר הקמפיין

Rise of Mordor, אין מוד או משחק ללא באגים בכלל, תמיד יהיו, והמוד הוא נוצר על ידי מפתחים שיצרו במוד הקודם שלהם את המוד הכי מושקע שיצא אי-פעם למשחק מחשב, ומומלץ להשתמש בסאב מוד שהוא הופך את המוד למושלם.

DIVIDE ET EMPIRE הוא בעיקר לטיפול באי-היסטוריה שיש במשחק, וגם לשפר את הAI ואת הקרבות, בעיקרון יש לאותם מפתחים מוד לאטילה בשם Ancient Empires שהוא מבוסס על DIVIDE ET EMPIRE, כמו כן הוא מוסיף תרבות ערבית לקמפיין של יוליוס ברומא 2.

אני משתמש לAOC במוד AoC Factions Pack
https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=578853022&searchtext=AOC

חזרה