• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

משחקים שטוב להעביר איתם את הזמן

חובב מוד

פונדקאי ותיק
לאחרונה, אין לי כלום לעשות בזמני הפנוי, אז אני עולה על המחשב, נכנס לפונדק, כותב כמה תגובות, יוצא, ונתקע.
אין לי שום דבר אחר לעשות, המצב היה עד כדי כך נואש עד שחזרתי ליצור משחקים בסקראץ', וזה ממש לא סימן טוב.
אז שאלתי את עצמי, אם לטובתי, ולטובת כל מי שגולש כאן באופן קבוע, האם אתם מכירים משחקים טובים, חינמיים, בעדיפות גדולה על ממכרים, להורדה או לא זה לא משנה, אז כן, יש לכם משחקים כאלו? או סדרות? משהו שיעזור לי ואולי גם לעוד אנשים למצוא מה לעשות?

ממליץ בחום על -
משחקים:
LoL - המשחק אחד אהוב עלי ביותר
trove - קצת ילדותי אבל כיף
heart stone - משחק טוב אבל מעולם לא אהבתי במיוחד
team fortes 2 - משחק חמוד וכיפי אבל יש overwatch והוא בעיני משחק יותר טוב
warfarmer - משחק קרבות מגניב
ועוד אבל אני לא מצאתי עכשיו אולי אמשיל לרשום מחר.

חובב מוד אמר/ה:
[post]695393[/post] אז אני עולה על המחשב, נכנס לפונדק, כותב כמה תגובות, יוצא, ונתקע.
להגיב במשחק שלנו יכול להעביר גם זמן...

לצערי (או שלא) אני לא מכיר הרבה משחקי אינטרנט.

אני משחק heartstone מדי פעם, אבל הוא לא משחק שמעביר זמן מי יודע מה, הורדתי גם פאלאדינס, אבל, הגרפיקה העלובה והדמיון הכל כך מובהק לoverwatch הוציאו לי את החשק די מהר...

תנסה את ניטרום.
www.nitrome.com
משחקי אינטרנט מפוקסלים, ונראה לי הכי איכותיים.

air brawl חינמי בסטים להורדה. משחק של מטוסים, וקרבות, וכו'. רק למחשבים חזקים.

אם לא, תסתכל על הפינה של טופ גיק - חופשי חופשי/שישי חופשי. אמור להיות שם משחקים חינמיים טובים.

חינמי:
total war arena-משחק מסדרת משחקים מאוד מוכרת קליל יחסית, וגם שומר על כמה מאפיינים מהסדרה.
Lord of the rings online-משחק בעולמו של טולקין בו ניתן שלחק ברוב הגזעים, ועולם גדול מאוד, דומה קצת לwow.

משחקים שעולים כסף:
טוטאל וור רומא 1-יכול להתאים לך בתור מתחיל אבל גם יכול להתאים אבל היתרון שהוא משחק זול יחסית.

טוטאל וור אטילה-יכול להיות שזה יותר יתאים לך מבחינת התחלה, משחק על תקופה מעניינת.

Skyrim-אחד המשחקים הכי טובים בכל הזמנים.

M&B סדרת משחקים יפה מאוד וכדי להסתכל במשחקים שלה.

ariel127711 אמר/ה:
[post]695438[/post] טוטאל וור אטילה-יכול להיות שזה יותר יתאים לך מבחינת התחלה, משחק על תקופה מעניינת.
מסכים בהחלט. יש בו הכל-שבטי נוודים רצחניים, אימפריה מגניבה וקורסת, ברברים צמאי דם, בדואים שהגיע הזמן שלהם לפרוץ וממלכה מזרחית ואקזוטית. תמורת כסף יש גם קלטים מגניבים, ויקינגים (!), רוסים קדמונים וכו׳.

חזרה