עוד שבוע וחצי לדרקוניקון 2019
עוד שבוע וחצי דרקוניקון 2019, יומיים של משחקים וכיף והשנה יש לנו המון דברים טובים - קודם כל מפגש פונדקאים, אבל גם המון משחקי תפקידים, השקה ישראלית של פאת'פיינדר 2 ועוד. אם עדיין לא נרשמתם בהרשמה המוקדמת, מוזמנים להירשם כעת, או בקופות ביום הכנס.
http://www.dragoncon.co.il/games.aspx

משחק שמתאים לילד בן 11

דיונים על כל משחקי הוידאו, בין אם משחקים למחשב האישי, steam, מובייל או הקונסולות השונות.
שלח תגובה
Dori2024

משחק שמתאים לילד בן 11

שליחה על ידי Dori2024 » 27 ינואר 2018, 14:37

אני חייב דחוף להזמין לאחיין שלי מתנה ליום הולדת שיש לו בשבוע הבא. הוא ביקש רק משחקי xbox one ואני ממש לא רוצה לקנות משהו שההורים שלו יחשבו שהוא "לא חינוכי". מה מהמשחקים שפה https://www.ivory.co.il/catalog.php?act=cat&id=13923 לא אלים או "בלתי ראוי" מדי לגיל שלו? אני יודע שהוא אוהב מירוצים, ושכבר יש לו את Project CARS 2, יש משהו טוב בסגנון הזה? איך ה-Forza Motorsport 7? בבקשה עזרה!
Hell lord
תשובות: 3

משחק שמתאים לילד בן 11

שליחה על ידי Hell lord » 27 ינואר 2018, 15:58

יש את אוברווטץ', אבל אני לא בטוח כמה הוא נחשב "אלים".
היה שם גם משחק לגו אחד, וכידוע (ומי שלא יודע, זו עובדה, היא מוכחת על ידי דעתי האובייקטיבית) משחקי לגו זה קדוש ומושלם.

וזה רק אם אתה מוגבל מבחינת רק החנות הזאת.
אני מניח שמיינקראפט יש לו, אם לא, אז גם מיינקראפט.
I am no nightmare, nightmares fear me
thewolf

משחק שמתאים לילד בן 11

שליחה על ידי thewolf » 27 ינואר 2018, 16:25

Hell lord כתב: היה שם גם משחק לגו אחד, וכידוע (ומי שלא יודע, זו עובדה, היא מוכחת על ידי דעתי האובייקטיבית) משחקי לגו זה קדוש ומושלם.
udo
וגם לפי דעתי.
אני גם ממליץ בחום על Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 זה גם יריות אבל לא של בני אדם אלא של צמחים אז אני מניח שזה בסדר.
סמל אישי של משתמש
Adran

משחק שמתאים לילד בן 11

שליחה על ידי Adran » 27 ינואר 2018, 17:47

מה שהל אמר, פלוס רוקט ליג.

בלי קשר, הייתי מנסה להסביר להורים שאלימות במשחקי מחשב לא פוגעת באף אחד. מה גם שהוא בן 11, קשה לי לחשוב על משחק שבאמת יהווה בעיה.
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה