• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

Mario Kart 8 Deluxe מגיע בקרוב

בסוף החודש מגיע מריו קארט 8 לנינטנדו סוויץ', ואז אני הולך לרכוש אותו ואת הקונסולה, בינתיים הסרטונים נראים מגניבים:
איזה משחקים אחרים מומלצים יש לסוויץ'? ראיתי שיצאו כמה משחקי אינדי, כולל משחקי תפקידים - כמו Binding of Isaac ועוד שלא לדבר על זלדה.
ומישהו יודע למה לא מייבאים לישראל? שאלתי בבאג ואמרו לי שאין ייבוא :(

binding of isaac זה החיים שלי ^^
בכל מקרה, יש את הקונסולה בארץ, אבל אין ייבוא מסודר. יש אותה נגיד בVGS. כמו כן, ה1, 2, switch הוא משחק נהדר, אבל הוא יקר. 40 פאונד (לא זוכר כמה דולר) לא שווה את זה, אולי שווה בחצי המחיר...

בנוגע למריוקארטס, אף פעם לא הסתדרתי עם משחקי מירוצים, אז זה באמת הדבר שאני הכי פחות מחכה לו בסוויץ'.

חצי מהסיבות שאני רוצה לקנות את הסוויץ' זה לשחק עם הילדים ומאריו קרט נראה כמו משחק נפלא למסיבות.
ה 1-2 סוויץ' נראה גם אחלה בשביל זה, אבל יקר.

הכבילה של איציק זה מתאים לסיבה השנייה - משחקים טובים בשבילי :)

ראיתי עכשיו ב vgs אבל זה יקר בטירוף - 2800 ₪ על קונסולה של 300 דולר? עדיף להזמין מאמזון וזהו (כשיחזור למלאי)

טוב, בשעה טובה הזמנתי (מתנת יומהולדת!) את הנינטנדו סוויץ' בגרסת ניאון - מאמזון גרמניה, 1350 ש"ח כולל משלוח ומסים.
צפוי להגיע כשיחזור למלאי + שבועיים, כרגע עדיין לא הזמנתי משחקים... צריך לבחור איזה :)
עריכה - בסוף הזמנתי מאמזון גרמניה, אחרי שקראתי שמומלץ להשתמש במטען של נינטנדו עבור ה Dock.

חזרה