• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

Nintendo Switch, הקונסולה החדשה של נינטנדו

הוכרזה לפני כמה ימים רשמים, ונכנסת לרשימה הקצרה של קונסולה ראשונה לילדים
הקונספט של טאבלט שהוא גם קונסולה נראה מדליק, מעניין כמה הוא יהיה מוגן משריטות וכאלה, וגם עד כמה יהיה נוח לשחק בו עם השלט הקטן?
הקטע של המולטיפלייר נראה מגניבה לחלוטין בכל מקרה.
הקונסולה האחרת שאני שוקל זה ה Xbox 1S, בעיקר בזכות ה UltraHD (ל Switch אין אפילו כונן בלוריי...) וגם בגלל Xbox live (http://www.pundak.co.il/forums/viewtopic.php?f=8&t=37441). יש לנינטנדו שירות מקביל ל Xbox live? ובכלל איך המשחקים שלהם לאחרונה?
יש לי עוד כמה חודשים טובים להחליט, אולי מתנה ליומהולדת הבא שלי :)

אני מעריך שזה מצב של ביצה ותרנגולת - אם הרבה אנשים יקנו את הקונסולה, יגיעו גם משחקים. הרי בימי התהילה של נינדטנדו היו להם את כל המשחקים הטובים על הקונסולה.

בשעה טובה פורסמו המחירים והוכרז תאריך לקונסולה: 3 במרץ היא תגיע למדפים בחו"ל, ומחירה בדולרים הוא 300 דולר. זה לא זול, ויש כמה דברים מאכזבים (למשל רק 32GB זכרון פנימי) אבל הקונספט של קונסולה שהיא גם מתחברת לטלוויזיה, או מקרן 92" במקרה שלי, וגם ניידת עובד טוב לפי אנשים שניסו.
יש גם כמה סרטונים של משחקים, שנראים מצוין - אישית לי פחות חשוב שהגרפיקה תהיה Cutting Edge, ושהמשחקים גם יתאימו לילדים, אז זה מצוין. ההתלבטות שלי בין זה לבין Xbox די נגמרה :)
אני רק מקווה שעד אפריל שאוכל לרכוש את הקונסולה, זה כבר יגיע בבאנדל עם משחק מגניב.

והנה סרטונים -
זלדה החדש (הפעם האחרונה ששיחקתי היה על Gameboy Color..)

מריו החדש, עולם פתוח - לרוב לא מת עליהם, מעניין אם יהיו פורטים של משחקים ישנים יותר

סטריט פייטר 2 בגרסה משודרגת, אם יהיה מחיר סביר, הולך על זה בשביל הנוסלטגיה :ninja:

ובשעה טובה הקונסולה יצאה לשוק באופן רשמי לפני מספר ימים, ולפי ביקורות ראשונות היא קוצרת שבחים בסך הכל, וגם המכירות טובות.
שלא לדבר על זה שזלדה החדש הוא אחד מהמשחקים הכי טובים אי פעם לפי הביקורות ברחבי הרשת.
אני כבר עם אצבע על ההדק לרכישה, למרות שכרגע קשה למצוא מלאי, אין לי בעיה להמתין עד סוף אפריל - Mario Kart זה המשחק שאני הכי מחכה לו כרגע.

חזרה