• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

סקר: מוד של Divide and conquer לטוטאל וור קינדום

הגזע למוד

• אורקים

הצבעות: 2 22.2%
  • בני-אדם

• בני לילית

הצבעות: 1 11.1%
  • ההוביטים

הצבעות: 4 44.4%
  • גמדים

• סה"כ מצביעים
    9
אני מזמן רציתי לעשות ערוץ יוטיוב על המוד של Divide and conquer לטוטאל וור קינדום וכנראה בקרוב זה יצא לפועל.

אז נתתי לכם וגם לקהילת טוטאל וור של fxp להחליט.

בבקשה להצביע רק להצעה אחת. אם אתם ממש מתלבטים בין 2 גזעים תצביעו לשניהם.

המוד הוא אחד המודים הכי טובים בעולם אני מחשיב אותו כמשחק ולא כמוד. המוד מתאים למשחק מחשב מדיבל 2 הרחבת קינדום בסדרת טואל וור המצליחה. המוד נמצא בעידן השלישי של שר הטבעות.

הי,
אני משער שזה קשור למשחק מחשב... אבל לא ממש הצלחתי להבין את השאלה שלך.
בנוסף, נא לערוך את כותרת העץ למשהו מועיל. קשה להבין אם אתה רוצה לשאול על איזה גלידה, ספר, סרט, מדינה או משחק אתה שואל...

The oldman אמר/ה:
הי,
אני משער שזה קשור למשחק מחשב... אבל לא ממש הצלחתי להבין את השאלה שלך.
בנוסף, נא לערוך את כותרת העץ למשהו מועיל. קשה להבין אם אתה רוצה לשאול על איזה גלידה, ספר, סרט, מדינה או משחק אתה שואל...

כתוב שזה על מוד למשחק מחשב מסויים. המוד הוא על שר הטבעות. אני יערוך עכשיו.

לא.
אולמן התכוון לשנות את הכותרת של העץ אריאל, האחת שכתבת בה "אני רוצה לשאול אתכם מה אתם רוצים", למרות שלהוסיף הסבר בפתיחה גם רצוי. אני לדוגמא לא יודע דבר על המשחק, בטח שלא על מודים שלו. גם לא ראיתי קהילה מאוד גדולה בפורום של אנשים שמשחקים בזה, אז כדאי לתת קצת הסבר על המשחק עצמו, לא מובן מה אתה אומר/שואל.

ariel127711 אמר/ה:
הייתי שמח יהיה אפשר להחזיר את זה פלאפי כי זה שאלה על מוד ועל ערוץ יוטיוב זה לא משחק לכן זה לא מתאים לכאן
זה לא עובד ככה. הפונדק מחולק לפורומים לפי נושאים כדי שכל עץ יוכל לקבל את ההתייחסות הראויה לו לפי הנושא שהוא מדבר עליו. אז כשרוצים לפרסם עץ, חושבים מה הנושא שהכי מתאים לו, ובפורום (או תת-פורום) העוסק בנושא הזה, מפרסמים. לדוגמא, כל העצים בפורום מו"ד בעצם יכולים להיות גם בפורום משחקי תפקידים, אבל אם זה עץ על מו"ד (או פאת'פיינדר), אז הוא יותר מתאים לפורום מו"ד מאשר משחקי תפקידים (במובן של ההתאמה יותר גבוהה, לא שהוא לא מתאים לפורום מ"ת).
השולחן העגול הוא פורום שמיועד לעצים שאין שום עץ אחר בכל הפורום שהנושא שלו מתאים להם. אם חשבת על נושא לדיון ולא מצאת שום פורום שמתקשר אליו, אז השולחן העגול הוא ברירת המחדל.
אבל נושא שקשור למשחקי מחשב (ולא משנה באיזה דרך), אוטומטית צריך להיות בפורום משחקי מחשב, אלא אם יש סיבה ממש מיוחדת למה לא (נגיד, אם זה עץ על כנס של משחקי מחשב שאתה רוצה להזמין אליו גם אנשים שבדרך כלל לא הולכים לכנסים כאלה, ולכן כנראה לא היו רואים את ההזמנה אם היית שם אותה בפורום משחקי מחשב).
עץ שמדבר על לפתוח ערוץ יוטיוב שמוקדש למשחק מחשב שרק מעט אנשים מכירים, ועוד למוד מאוד ספציפי שלו, זה נושא שכמעט תפור כירורגית לפורום משחקי מחשב. הוא לא פונה לאוכלוסיית הפורום באופן כללי (ועובדה שרוב האנשים שנכנסו לעץ הזה לא מבינים על מה לעזאזל אתה מדבר).

ונוסיף על זה שאתה גם מוסיף חטא על פשע - לא רק שפתחת את העץ במקום לא מתאים, גם פרסמת סקר בלי אישור, רשמת כותרת לא אינפורמטיבית, וכשנשאלת לא סיפקת מספיק מידע על מה לעזאזל העץ שלך. ובסוף, הטיעון שלך ללמה העץ צריך להיות בשולחן העגול הוא "כי אני מעדיף". אני ממליץ לשקול מחדש את דרך ההתנהלות שלך בפורום. עצים מהסוג הזה שייפתחו בעתיד בלי להפעיל שיקול דעת יינעלו ללא אזהרה.

פלאפי אמר/ה:
ariel127711 אמר/ה:
הייתי שמח יהיה אפשר להחזיר את זה פלאפי כי זה שאלה על מוד ועל ערוץ יוטיוב זה לא משחק לכן זה לא מתאים לכאן
זה לא עובד ככה. הפונדק מחולק לפורומים לפי נושאים כדי שכל עץ יוכל לקבל את ההתייחסות הראויה לו לפי הנושא שהוא מדבר עליו. אז כשרוצים לפרסם עץ, חושבים מה הנושא שהכי מתאים לו, ובפורום (או תת-פורום) העוסק בנושא הזה, מפרסמים. לדוגמא, כל העצים בפורום מו"ד בעצם יכולים להיות גם בפורום משחקי תפקידים, אבל אם זה עץ על מו"ד (או פאת'פיינדר), אז הוא יותר מתאים לפורום מו"ד מאשר משחקי תפקידים (במובן של ההתאמה יותר גבוהה, לא שהוא לא מתאים לפורום מ"ת).
השולחן העגול הוא פורום שמיועד לעצים שאין שום עץ אחר בכל הפורום שהנושא שלו מתאים להם. אם חשבת על נושא לדיון ולא מצאת שום פורום שמתקשר אליו, אז השולחן העגול הוא ברירת המחדל.
אבל נושא שקשור למשחקי מחשב (ולא משנה באיזה דרך), אוטומטית צריך להיות בפורום משחקי מחשב, אלא אם יש סיבה ממש מיוחדת למה לא (נגיד, אם זה עץ על כנס של משחקי מחשב שאתה רוצה להזמין אליו גם אנשים שבדרך כלל לא הולכים לכנסים כאלה, ולכן כנראה לא היו רואים את ההזמנה אם היית שם אותה בפורום משחקי מחשב).
עץ שמדבר על לפתוח ערוץ יוטיוב שמוקדש למשחק מחשב שרק מעט אנשים מכירים, ועוד למוד מאוד ספציפי שלו, זה נושא שכמעט תפור כירורגית לפורום משחקי מחשב. הוא לא פונה לאוכלוסיית הפורום באופן כללי (ועובדה שרוב האנשים שנכנסו לעץ הזה לא מבינים על מה לעזאזל אתה מדבר).

ונוסיף על זה שאתה גם מוסיף חטא על פשע - לא רק שפתחת את העץ במקום לא מתאים, גם פרסמת סקר בלי אישור, רשמת כותרת לא אינפורמטיבית, וכשנשאלת לא סיפקת מספיק מידע על מה לעזאזל העץ שלך. ובסוף, הטיעון שלך ללמה העץ צריך להיות בשולחן העגול הוא "כי אני מעדיף". אני ממליץ לשקול מחדש את דרך ההתנהלות שלך בפורום. עצים מהסוג הזה שייפתחו בעתיד בלי להפעיל שיקול דעת יינעלו ללא אזהרה.

אני לא עשיתי את זה בכוונה זה דבר ראשון דבר, שני לא היה לי מושג שצריך אישור לפתיחת סקר, דבר שלישי לא צריך להתעצבן ולהגיד ''ינעלו ללא אזהרה'' עשיתי טעות פעם ראשונה הכוונה שלי הייתה טובה לא התכווני לעבור על שום חוק של הפורום.

The oldman אמר/ה:
על מה המוד? כלומר מה הוא מוסיף למשחק?

תיקנתי עוד אתמול וכתבתי שהמוד הופך את הרחבת קינדום של מדיבל 2 טוטאל וור למשחק על עולמו של טולקין בקופת העידן השלישי.

חזרה