• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

משחקי total war

ואו, התחלתי לשחק ב Shogun המקורי, המשך עם Medieval המקורי, ואז גם בשני ובשוגון השני. מזמן לא יצא לי לשחק בזמן, למרות שאני חושב שיש לי את אחד מהם בחשבון Steam שלי (שהוא די נשכח למען האמת)
סדרה מעולה :)

The oldman אמר/ה:
ואו, התחלתי לשחק ב Shogun המקורי, המשך עם Medieval המקורי, ואז גם בשני ובשוגון השני. מזמן לא יצא לי לשחק בזמן, למרות שאני חושב שיש לי את אחד מהם בחשבון Steam שלי (שהוא די נשכח למען האמת)

אם יש לך מדיבל 2+קינדום אני יכול להביא לך מוד מדהים על שר הטבעות(כמעט בטוח אתה מכיר אותו)

The oldman אמר/ה:

אתה תרצה לשחק איתי?

spaghettielf אמר/ה:
אמפייר, רום 2, שוגון 2(הרגיל ונפילתו של הסמוראי), שוגון 1 לזמן קצר מאוד ומדיבל 2(לפעמים עם מוד העידן השלישי)

הסתבכתי עם המוד של שר הטבעות של מדיבל 2 ניסיתי להוריד אותו ולא הצלחתי

spaghettielf אמר/ה:
אמפייר, רום 2, שוגון 2(הרגיל ונפילתו של הסמוראי), שוגון 1 לזמן קצר מאוד ומדיבל 2(לפעמים עם מוד העידן השלישי)

תגיד תוכל לעזור לי אני מת לשחק בו אבל אני לר מצליח להתקין אותו

סליחה ששוב אני שואל

חזרה