• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

אז מה אתם חושבים על Middle-earth: Shadow of Mordor?

pyhnux

פונדקאי מהשורה
נראה לכם משחק שיהיה מוצלח, או ניסיון להוציא כסף ממעריצי שר הטבעות?
ומי מתכוון לקנות אותו/הזמין אותו בהזמנה מוקדמת?

אני אישית מאוד התרשמתי מקטעי המשחקיות וההבטחות שלהם למשחק, אבל מתכוון לקנות אותו רק אחרי שיצא ויתברר אם הוא אכן טוב כמו שהוא נראה.

Rejinald אמר/ה:
[post]666575[/post] משחק אחלה, רכישה שווה

אכן הקפצה, אבל כחובב של שר הטבעות, אשמח לדעת קצת יותר על המשחק - איזה סגנון הוא?

אכן התברר כמשחק מצוין, ולפני לא הרבה זמן הכריזו על משחק שני.

בקצרה, המשחק הוא פעולה בגוף שלישי עם מערכת קרבות בסגנון ארקהם.
אבל מה שהופך את המשחק למיוחד הוא מערכת האויבים (nemesis system).
בלי יותר מדי ספוילרים, הדמות שאתה משחק לא מסוגלת למות, ולכן אם מתת זה לא שהמשחק טוען חזרה, אלא שבאמת מתת וחזרת לחיים, והמשחק משתמש בזה כמכניקה. לדוגמה: אורק שהרג אותך יקבל קידום. עכשיו אתה יכול להחליט מה לעשות אתו. להרוג אותו? להשתלט עליו?
מכיוון שהעולם חי גם בלעדיך (יותר מפעם אחת הותקפתי על ידי אורק שצד אותי ), ומכיוון שאין שני אורקים זהים (למשל,אורק אחד עשוי לברוח כאשר הרגת את כל החברים שלו, אבל אורק אחר עשוי להפוך לזועם ולתקוף אותך חזק יותר) , המשחק יוצא שונה מאוד לכל שחקן ושחקן.
בקצרה: מדובר במשחק מוצלח מאוד.
רק הערה קטנה, קח בחשבון שהמשחק לוקח את הקאנון מעט... בקלות. (ולפי הטריילרים המשחק השני עומד לזרוק את הקאנון מהחלון). למרות זאת אפשר להרגיש שהמשחק נוצר על ידי אנשים שמכירים את העולם של טולקין.

The oldman אמר/ה:
Rejinald אמר/ה:
[post]666575[/post] משחק אחלה, רכישה שווה

אכן הקפצה, אבל כחובב של שר הטבעות, אשמח לדעת קצת יותר על המשחק - איזה סגנון הוא?
אססינס קריד גרסת יכולות קסומות.
בין היתר יש כמה מודים של משחק.
על משחק שני עוד לא שמעתי, אבל אם הוא יהיה טוב אני אקנה.
בכל מקרה, עם זה מעניין אותך, הוא זכה ב-game of the year אבל אני לא בטוח של איזה שנה

Rejinald אמר/ה:
[post]666613[/post]
אססינס קריד גרסת יכולות קסומות.
יותר כמו באטמן.

אני אישית לא עפתי על המשחק. כן, בהתחלה כיף לחסל חבורות אורקים לבד, להשתגר, להתגנב, להשתמש בסביבה כיתרון ולרוב כולם ביחד, אבל מערכת הלחימה עצמה משעממת למדי וחוזרת על עצמה, כמו גם המקומות והמשימות. העלילה די גרועה.
נקווה שShadow Of War לקח לתשומת ליבו את הביקורות, מההצצות פה ושם נראה מבטיח.

חזרה