• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מישהו שיחק בWatch Dogs?

שיחקתי בערך עשרים שניות מהמשחק, וראיתי את דיי9 משחק בזה (למען ההגינות, הרבה אנשים היו הולכים לראות את דיי9 משחק סוליטר. החלק המעניין זה לשמוע אותו מדבר, לא המשחק). לא התלהבתי בכלל, מרגיש לי יותר כמו משחק של לעשות שטויות מאשר משחק שאפשר לקחת ברצינות. מצד שני, אני גם לא אוהב GTA אז אולי אני לא האדם המתאים לשאול לדעתו

עשיתי פרה אורדר לגרסת הדלוקס של המשחק, 70 דולר! לא מתחרט לדקה! המשחק לוקח את הדברים היחידים שבאמת נהנתי מהם בGTA ומכניס אותם לעולם מוצלח יותר לטעמי
העלילה של הסינגלפלייר לא לינארית להפתעתי, ומשלבת בתוכה גם אספקטים של המולטיפלייר. ממליץ מאוד לקניה (אם יש לך מחשב טוב אז לשם, כי חסר לי עם מי לשחק QQ)

שיחקתי וסיימתי (בפרוץ ככה שלא ניסיתי MULTIPLAYER)
וזה משחק מעולה! ממש אהבתי! חבל שאני לא יכול לקנות.
לא הרגשתי בבאגים שאמרו שיש ולא ראיתי, הסיפור קצת גרוע אבל נחמד. הגיימפלי מעולה, הפארקור מעולה בכלל המכוניות וכל זה פשוט 100!
ממליץ לשחק

שלום הרב מג שחור,
ההודעה האחרונה בעץ היא מלפני כמה חודשים. אם אין לך משהו חדש ורלוונטי להוסיף לנושא, עדיף לא להגיב.
אני ממליץ לקרוא את חוקי הפורום על העלאת נושאים ישנים:
http://pundak.co.il/forums/viewtopic.php?t=12932

חזרה