• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

steam summer sale 2018

כמדי שנה (או לפחות כל כמה חודשים) steam יוצאים בתקופת מבצעים של שבועיים (הפעם מה21 ביוני עד ל5 ביולי) בה הם נותנים הנחות שנעות בין 20 ל90 אחוז על אלפי משחקים בפלטפורמה שלהם.
ואחרי היום הראשון בו בהתאם למסורת השרתים שלהם קרסו תחת עומס האנשים-אפשר לראות מה הם מציעים הפעם.

אז, האם יש כאן שחקנים שעומדים לנצל את ההזדמנות? איזה משחקים מצאתם שאתם חושבים ששווה לקנות אותם עכשיו?

רשימת המשאלות שלי למכירה הזאת כללה את AER Memories of Old, Divinity: Original Sin 2 וHand of Fate 2, למרבה הצער לשניים מהם יש הנחה של רק 20%, כך שאני עדיין מתחבט לגביהם, במיוחד לגבי Divinity שעדיין עולה 130 ש"ח ואני לא בטוח אם הוא מסוג המשחקים שאני אזרוק לאחר חמש דקות או אוכל לשחק בהם עשרות שעות.

הממ... אני מפנטז כרגע על כמה culture packs חדשים ל-TWA (הקלטים, ארוכי הזקן והויקינגים). אם תהיה הנחה טובה אולי טוטאל וור חדש - שוגון 2, וורהאמר 2 או (אם יצא כבר) Thrones of Britain .

הח׳אן הטטרי אמר/ה:
הממ... אני מפנטז כרגע על כמה culture packs חדשים ל-TWA (הקלטים, ארוכי הזקן והויקינגים). אם תהיה הנחה טובה אולי טוטאל וור חדש - שוגון 2, וורהאמר 2 או (אם יצא כבר) Thrones of Britain .

ברוטני יצא כבר ממליץ לך לחכות כי יש באגים לא קטנים יותר גרוע מרומא 2.

רומא 2 הוא אחלה, ויחסית מדויק היסטורית.
בכל אופן, כבר קניתי די והותר (כל הדברים לאטילה חוץ מ-blood & burning שזה קצת חולני), אז יישאר לשנה הבאה.

הח׳אן הטטרי אמר/ה:
רומא 2 הוא אחלה, ויחסית מדויק היסטורית.
בכל אופן, כבר קניתי די והותר (כל הדברים לאטילה חוץ מ-blood & burning שזה קצת חולני), אז יישאר לשנה הבאה.

לא דיברתי עליו כפי שהוא עכשיו, אלה שהוא שוחרר לכולם הוא היה מלא בבאגים, ועכשיו תיקנו אותו לגמרי עם עידכונים, ככה זה עכשיו עם ברוטוני או לפחות היה ככה.

חזרה